Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-11-24 09:26:46
Som si istý keby hral Braithwaite, namiesto Depaya tak by r vyhrali.
2021-11-24 09:27:14
Dať memphisovi 6.8 a 7 je na guľku do hlavy ?
2021-11-24 09:29:19
Depay neni hrot ani krídlo , takže na hrot máme jediného hráča a tu nikoho menšieho ako Luka De Jonga

Takže vec ktorú barca najviac potrebuje po ríchode Xaviho je? Samozrejme hrotový útočník. Ak by vyšiel Hallandov prestup so všetkým na 130 mega tak bohužial, no chance, ale taký Vlahovič za 60-70 mega cez leto? tak to by bola velmi lákavá možnosť keby predáme hráčov ako Umtiti, Coutinho, Roberto a zbavíme sa ich velkých platov.

Prosím už žiadne zbytočné kupy hráčov čo su neni čistokrvný stoperi! Peniaze už rozhadzovať nemôžme, musíme ich rozumne investovať.

Takže Vlahovič dúfam že sa vidíme budúce leto :D
2021-11-24 09:32:35
Demir vyzeral ze nema rychlost, behal len takym polosprintom a trochu mi pripominal Luuka.
2021-11-24 09:33:21
Než se tu spustí vlna kritiky na Depaye, tak si něco uvědomte. Ani mně se včera jeho výkon nelíbil, ale sakra ten chlap hraje každej zápas celých 90 minut v klubu i v repre. Jemu by prospělo na 1-2 zápasy sedět a max střídat, aby si odpočinul a nabral síly a energii…jenže místo něj nemá kdo hrát a tak se tam bude dávat Depay furt dokola. Snad mu vydrží zdraví, protože jinak to bude totální průser. Přijde mi hrozně utavenej, bohužel
2021-11-24 09:47:56
Záloha včera skvělá. Škoda, že jsme momentálně prakticky bez útoku
tunno Premium
2021-11-24 09:51:49
Buskec 9 Araujo 9 Nico 8,5 Dembele 8,5
2021-11-24 09:52:03
Lengletove hodnotenie je na smiech. Veď vypracoval 3 tutovky pre súpera.

Nuž zaujímavé bude či Araujo sa nezranil, držal sa za lýtko.
2021-11-24 09:55:09
Lenglet má lepšie hodnotenie než Alba? To snáď nie, veď bol najslabší na ihrisku. Spolu s Depayom.
Busquets veľmi dobre, vidno že keď okolo neho hrajú behaví mladí, tak sa jeho kľud a rozvaha hodí.
2021-11-24 10:08:59
Nemáme na to.
Útok: úplně impotentni, nemame nebezpečných útočníka, co umí vystřelit a dát gól. Chybí Fati jako sůl. Dembele to rozhybal, ale finální fázi má taky horší. Depay je prostě špatnej, pomaléj s míčem, věčně v offsidu a nic nevymysli...
Zaloha: Mladý kluci jako Gavi a Nico jsou šikovný s míčem, ale pořád ještě neumí nacasovat přihrávku, nebo dát finálni přihrávku. Moc náběhu od útočníků tam sice nebylo, ale když už byl náběh, tak přihrávka nepřišla, nebo špatně-pozdě
Obrana: Dneska parádní, skoro bez chyby
Bohužel potřebujeme koupit hrotaka i kridelnika, ale nemáme finance. Letos to bude prostě špatný a musíme se s tím smířit..
2021-11-24 10:37:54
Ja som napríklad omnoho viac čakala od Albu. K tak omladenému tímu je potrebné, aby sa na skúsených hráčov dalo spoľahnúť, a Alba ma nezaujal ani s Espanyolom ani teraz. A to hral omnoho vyššie a bližšie k bráne. Za čias Messiho letel od neho ceneter za centrom, 90% gólov sme dávali po jeho akcii. A teraz? Išlo tam zopár centrov aj to do rukavic brankára alebo zrazené na roh. Od hráča jeho kvalít za 90 min očakávam aspoň jednu vytvorenú tutovkovú príležitosť na gól. od 80.min boli na offsidovej línii 4-5 hráči a Alba nebol schopný z 10 pokusov vysunuť ani raz. A všeobecne v tíme nie je nikto kto by dokázal vytvoriť šancu na gól, behajú makajú bojujú ale finálnu prihrávku nie je schopný dať nikto, a ked áno, nerozumejú si, nenačasujú to, chýba polkroka. A to máme ešte šťastie, pretože Busi hrá podľa mňa na top úrovni tieto zápasy.
8JK8 Premium
2021-11-24 10:38:47
Sledovať Arauja je naozaj zážitok tel chlap je absolútna beštia bez zľutovania!
FDJ prvý polčas celkom dobrý v druhom to už bolo horšie neviem čo sa s ním deje Frenky z minulej sezóne by bol včera absolútne dominantný nechápem ten náhly pokles formy....
Busi famózny je vidieť že on je v správnom systéme stále jeden z najlepších na svete....
Všetci ostatní taký priemer asi čo sa čakalo Depay katastrofa snáď sa s toho rýchlo opráši lebo keď sa na 100% vráti Fati a Dembo bude to mať sakra ťažké aby sa udržal v základe....
2021-11-24 10:55:01
tí naši mladíci, to je jedná radosť .... Araujo skvelý, silný v osobných súbojoch i na lopte ... Nico veľké prekvapenie, nečakal som od neho také výkony .... pri Gavim neverím, že má len 17 rokov, za pár rokov z neho bude futbalový génius .... a to ešte nehrali Pedri, Fati, Dest, García .... ak si formu udrží Busi, späť do formy sa dostanú Frenkie a Dembouz, investujú sa prostriedky do nejaké zabijaka na hrote, tak ja sa nebojím ??
2021-11-24 11:33:50
Včera super utkání jen chyběl ten osudnej gól, který by nás už včera poslal do osmifinále LM. Kluci makali na 100% a tak to má být. Kdo mě včera mile překvapil Dembélé, který mu se často motal míč pod nohama přes to, že hrál pravidelně. To, že zahrál takhle po té dlouhé pauze klobouk dolů.
2021-11-24 12:03:31
Přiznám se, že mě zklamal Dembélé. V individuálních soubojích byl šikovný, ale snad pokaždé, opravdu pokaždé, když se pokusil dát průnikovou přihrávku nebo jen odcentrovat, trefil nejbližšího protihráče, takže z jeho akcí plynuly akorát ztracené míče. Říkal jsem si, když už to takto trvalo 20 minut, že alespoň ten centr do vápna by jednou zvládnout mohl :-D
2021-11-24 12:16:55
Úprimne ak by Araujovi v budúcnosti vydržalo zdravie, nemám najmenších pochybností o tom, že by sa bol najlepším stopérom na svete.
2021-11-24 17:53:12
Yusuf Demir "Jeho výkon bol sľubný a Barcelona možno našla klenot vo svojom kádri. Teda ano jedna pekna strela ale okrem toho bolo tam vela pokusov o klucky co skoncili zle a bolo jasne vidiet ako mu chyba rychlost. Ked narazi na Bayern tak ta uspesnot bude 0.0