Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-12-05 08:56:42
Diky Lukas za zlepšenie nálady takto na ráno...
2021-12-05 08:58:01
Reálně je to daleko horší tým než v roce 2003.Než dorostou všichni ti mladíci, bude třeba tak 3 roky. To 7 místo a sezona bez poháru je dost reálná a pro Barcelonu by to byla naprostá katastrofa z finančního hlediska.
2021-12-05 09:07:44
Nepanikaril by som. Konecne mame dynamickeho trenera s viziou. Ocakavam, ze vysledky sa zacnu rapidne zlepsovat uz coskoro.
2021-12-05 09:33:41
Roky sa vyhadzovali tréneri ktorý možno tu ani nemali byť ale konečne to bude o hráčoch teraz je tak zreteľne vidiet kto nemá nato aby hral za barcu treba ešte čistku coutinho lenglet umtiti roberto predá dačo zarobit a kúpiť čo najciac dobrých hráčov
2021-12-05 09:55:55
Nerobil by som paniku, podľa mňa máme tento rok na 4. miesto v lige čo by bola pre nás paráda. V európskej lige to bude ale túto sezónu boj a nemyslím že tam máme šancu na výhru. Ak budeme hrať proti Atletiku a Dortmundu tak asi nemáme šancu no...
2021-12-05 11:32:13
Výpadnutievz lm tento rok,nepostup z laligy do budúcoročnej lm,bude klincom do rakvy barce,laporta zodpovedný za tento chaos,keď sa nezbavil nepotrebných ale Messiho,sa na chvíľu zachránil xavim,ale realita ho dobehne,polovica hráčov nemá čo v barce hľadať,hrať LA ligu s dorastencami je trestný ćin na ich zdraví,Barca potrebuje silného investora,nie milióny socios,voda dolu údolím sa rozliala za valverdeho,ktorý to zázračne držal ako tak,hrádza nevydržala,novú nik nepostavil,veľká voda zmetie slávnu barcu do prepadliska na dlhé roky,i najväčšie talenty budú neudržateľné v klube,myslím,že do dvoch rokov budeme hrať o zachranu