Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-12-19 10:00:36
Prvým šiestim hráčom v hodnotení ešte o stupeň nižšiu známku. A kto mi dnes na ihrisku nechýbal tak to bol Depay.V ďalšom zápase De Jong s Ter Stegenom na lavičku , ostatný v obrane musia hrať lebo nieje za nich náhrada ,ale brankárov a stredopoliarov máme dosť.
2021-12-19 10:05:20
Za prví gól nemohol ter stegen a ani za druhý.V prvom góle mal prsty lenglet bránil vlastne len tienoval hráča ktorému ta strela sadla.A pri druhom góle to bola chyba arauja ktorý mal pokryť voľného hráča.Ter stegen v oboch prípadoch aj keď si siahol na loptu bol statista.
2021-12-19 10:17:23
To čo "stváral" Jutgla na hrote (samozrejme v dobrom) bolo niečo neskutočné. Výborný pohyb, dynamický, výbušný, technicky výborný navyše stále mladý. Memphis sa musí mať na pozore, lebo ak bude Jutgla pokračovať v takýchto výkonoch tak Memphis môže baliť kufre.

To čo predviedol Gavi.... Stále hľadám slová a nedarí sa mi to dostatočne dobre popísať, záblesky Messiho, záblesky Iniestu, bojovnosť ako Dani Alves, výborne ! Nebál by som sa dať mu aj vyššiu známku naopak Lenglet a Ter Stegen kľudne nižšiu.
2021-12-19 10:35:35
Toto bol asi najhorší zápas arauja a to ho mám veľmi rad takze si to odniesla cela obrana tie zle známky. Druhý gól môžete hovoriť čo chcete že Alba zle bránil ale hráč proste odcentroval cez neho pretiahnutý center na náhodu a nechápem prečo araujo keď mal hráča za chrbtom zobral toho čo mal garcia a lenglet obrovská chyba. A garcia za mna určite vyššia známka niekoľkokrát perfektne zachytil loptu a jeho rozohrávka je extrémna úplne dokáže vyprodukovať perfektnú prihrávku. Ostatný adekvátne známky. Gavi určite 9 ak nie 10 keby mal messi gól a asistenciu tak má 10 gavi mal navyše neviem koľko získaných lôpt + 97% úspešnosť prihrávok a nabehal viac ako 13km (najviac)
2021-12-19 10:38:37
Ter Stegen by si mal za momentálne výkony ísť posedieť na lavičku. Ako pochopím že pri tej našej obrane budeme inkasovať ale takto často a v podstate z pár striel tak to už je trocha moc.
Neto a Peňa by mohli dostať šancu v niektorých zápasoch, čo môže aj pomôcť Ter Stegenovi sa znova chytiť. Lebo takto na základ nemá.
2021-12-19 10:50:38
A ešte k tomu Ter Stegenovi. Brankár svetovej úrovne je vtedy keď chytí “niečo navyše” a je oporou mužstva aj pri chybe obrany. Momentálne sa to nedá povedať a nechytí nič naviac, skôr by som povedal že pár vecí ide aj na jeho triko ( pri druhom góle podľa mna stal úplne zle). Ak nechytí nič navyše, môže tam byť hocijaký iný brankár za zlomok ceny a bude to vyzerať tak isto. Ja som jeho zástanca a mám ho rád ale pár zápasov na lavičke by mu iba prospelo.
2021-12-19 11:08:07
Zaujímavé je že nenávidený suarez a rakitic majú 7+1,2+1 zo všetkých hráčov Barcelony je na úrovni suareza len depay a na úrovni rakitica len
utocnici breitweit ,fati anico gonzales ,už to svedčí o mnohom,v lm dokonca s nimi dvoma sa nemôže rovnať nik v góloch a asistenciach,myslím,že dávajú jasnú odpoveď mnohým odborníkom túto o svojich kvalitach
2021-12-19 11:20:58
3-2 doma nad Elche.... Jutgla, Abde, Gavi a Nico palec hore, Dembele par dobrych momentov, no inak priemerny vykon a katastrofalna obrana. Keby nebol Koeman vytiahol Gaviho a Nica, a Xavi Jutglu a Abdeho, boli by sme prehrali. Co to prezradza o nasom muzstvo nebudem komentovat.
2021-12-19 11:21:09
Po včerajšom zápase by som nechal Depaya po doliečení na lavičke. Mladé pušky toho narobia v útoku oveľa viac za jeden zápas ako on za desať zápasov. Depay vie dať gól iba z pokutového kopu, ináč je absolútne neškodný.
2021-12-19 11:28:08
Liverpool je pripravený vyplatiť Gaviho vykupnú. Agenti už rokujú o podmienkach pre hráča, to je dôvod prečo sa nepredĺžila jeho zmluva
2021-12-19 11:29:28
mne sa nepaci take nizke hodnotenie garciovi a stegenovi ano stegen dostal 2 aleee ako povedzme si tie 2 goly sa tazko chytaju jeden presne do vinkla a druhy mal na svedomy araujo a ter stegen tazko mohol zachranit
2021-12-19 15:21:20
Jaká to radost z výhry nad Elche :-)
Ještě nedávno tu mnozí odborníci opovrhovali Elche a nazývali ho největší mrdkou La Ligy, dnes je to úctyhodný soupeř :-)
Jeden zápas potřebujete alespoň 2 top útočníky, další zase top obránce, pak zase vyhazujete hráče, kteří mají alespoň nějakou hodnotu, leč jsou z formy.
Tohle rozhodně není hate na všechny fanoušky, ale smeju se vám kaspaři :-)))