Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-12-30 18:51:07
Tohle mi někdo vysvětlete.. když už Moratu, tak max jen na nějaké hostování jako záskok, vždyť to je úplný kopyto. Nikdy jsem nepochopil, jak mohl hrát za takové týmy.
2021-12-30 19:00:17
Nieeeeee
2021-12-30 19:03:00
Akoby nám nestačil Luuk de Jong, privedieme ešte aj španielskeho Luuka de Jonga. Neviem či vedenie/Xavi pozeralo EURO pretože keby nie je v útoku Morata ale priemerné drevo, ktoré dá z troch šancí jeden gól, tak Španieli sú majstri Európy.
2021-12-30 19:13:36
Co im to drbe, oni su uplne vykradnuty. Naco mam je henten tragéd pre pana jana,ešte k tomu im dat Depaya no mne je zle... Sak si jo nechajme. Viem ze depay nemal najlepšie obdobie ale stale je to veľmi kvalitný utocnik, ktorý strieľa goly a je naším najlepším strelcom. Preco by sme ho mali predať... Ak sa to stane tak to bude veľmi dementne rozhodnutie
2021-12-30 19:28:39
Ako chápem predaj Depaya ... Chcel ho Koeman, nový tréner už toľko asi nie ... Nie je ani krídlo, ani hrot, nezapadá, beriem ... Ale prečo Moratu ? Prečo ?? Však ten netrafí bránu, ani keby bol v lopte magnet a v bráne by pôsobilo magnetické pole ... a má už 29 ... Ak sa má budovať nová Barca, tak nie s tým kusom dreva ...
2021-12-30 19:34:52
Já si teda myslím, že Memphis chce hrát v Barceloně. Myslím, že to na začátku sezony leželo až příliš na něm a pak se vytratil. Ještě může být dost užitečný.
2021-12-30 19:35:35
Ja si myslim, ze novinari trepu blbosti...ako zvycajne...
2021-12-30 20:50:36
Ja som si Depaya všímal stále, ako k nám prišiel. Ale nie a nie mu prísť na chuť. On strašne moc lôpt stratil, išiel do súboja, ale skoro nikdy neuspel, postrácal toľko lôpt, že to neurobil žiadny hráč. Mne chýbať nebude, to radšej nech zostane Roberto, ten aspoň loptu nestratí, ale, ako väčšina tu tvrdí, prihrá dozadu.
2021-12-30 20:52:26
Doufám, ze Xavi ho nechá postaví na tribunu a trénovat bude s beckem nebo juvenilou, jak se zachoval k barce, tak stejně se musí zachovat i Barca k němu… sorry, ale 40m hrubého + 20mega za podpis… doufám, ze se zachová Barca stejně jako on se zachoval k ni…
2021-12-30 20:56:00
Úplný bullshit Depaye za tragéda Moratu :-/
2021-12-30 22:42:00
Tohle je noční můra, Morata nás má jako spasit, tohle opravdu nechápu, to raději ať šetří na Haalanda?
2021-12-31 12:50:27
Asi takhle za 40 mičů ať Memphis jde. TO je pro nás snový prodej. Víceméně za půl rok měl jeden dobrý zápas se Sockama od té doby se to s ním táhne ke dnu a je to horší a horší. Jasný tým okolo něj zrovna taky není nic kvalitního. ALE tady o to co on předvádí na hřišti vs ten Memphis z Lyonu to je nebe a dudy. Z Lyonu jsem na něj byl zvyklí na něco jiného..Tak nějak věřím že kdyby byl utok kompletní a Xavi by po něm šel, tak by se zlepšil rozhodně na to má talentem. Bohužel průser je že hlavou to je přesně naopak. Proto jsem ho tu ani nechtěl ,protože je to další labil do týmu s Coutsem,Dembelem apd. Pro kluby kde není takový tlak na hráče je skvělý, muže být ustřední postavou, pro kluby kde je brutální tlak a s jeho hlavou, tak ani omylem. Jako kvalitní doplněný kádru ano, ale na základ NE. Proto při pěkné částce klidně bych se nebránil :).