Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-01-21 18:22:22
nech už je preč
2022-01-21 18:27:07
Ked sa klub o neho postaral, keď mal problém tak ako sa postaral, on nedal prakticky naspäť nic.... Tak sa normal. clovek strachuje o svoj flek a drzi hubu a tvari ako voš pod chrastou... A aspon si zasluzi seriozne jednanie (klub), obzvlast ke je v problemoch. Dembele sa tak nechovsl, ani so stipkou úcty, na celej verejnosti robil z Barcy nepriamo srandu, co samozrejme vidia aj mladi a ostatni hraci, potencialne transfery. Znizoval reputáz Barcy. Stal vrla prachov, nedal nic. Nie je o com. Tvrdo ekonomicky stratova situacia prr Barcu a bezkompromisne zasluzil si to a malo to prist uz davno
2022-01-21 18:34:12
Nechápem prečo zrazu jedno vynechanie zo zostavy všetci riešia. Však na zápasy ho nominovať môžu..to že nenastúpi ....bohužiaľ. Už aby bol preč pre pokoj oboch. Nebaví ma tu každý deň citát o Dembelem. Máme iné problémy nie len jeho.
2022-01-21 18:36:14
TOTO SA MI ASI LEN SNÍVA, aby sa ešte novinári, média a zachvíľku sa do toho zapojí aj nejaká "neziskovka z bohvie akej rite" spolčili proti klubu a idú sa zastávať hráča, ktorý mal niekoľkokrát laxný prístup k tréningom, zápasom, disciplíne... a pritom poberal kráľovský plat celé svoje pôsobenie.... pričom nový tréner mu garantuje, že bude jeden zo základných stavebných kameňov, nového mužstva a ťahúňom mužstva a on sa nechá zmagoriť agentom!
2022-01-21 18:38:14
A klub a fanoušci si snad zaslouží aby po tom co se do dembeleho vložilo podpory při zraněních a různých excesech? Tohle je už Vážně postavené na hlavu
2022-01-21 18:38:39
Ja s nadpisom plne suhlasim. Toto si nezasluzi. Lebo sa to prepriera v mediach.

Avsak podme par mesiacov spat. Barcelona bola ticho a iba hovorili ze rokuju o novej zmluve. Potom povedali, ze dostali posledny finalny navrh zmluvy.

Nuz a tu potom prislo ticho. Po 5 mesiacoch, co cislo je dolezite prislo k tomu, ze Barcelona sa potrebuje posunut dalej na co Sissoko zareagoval nezmyselnymi poziadavkami. K tomu sa musel klub vyjadrit. Xavi stale mal trpezlivost a obhajoval ho. A Dembeleove a Sissokovo spravanie sa nezmenilo. Nuz a dosla trpezlivost. Co cakali? Ze bude dostavat minuty v zapasoch aby konecne trafil branu a potom mu podame ruku, dame vlajocku na rozlucku a papa?

Prosim nech uz je prec akymkolvek sposobom. Od profesionala ma na mile daleko
2022-01-21 18:57:55
Je síce pravda, že sa to celé divne rozmazáva, takže ten spôsob jeho konca u nás mohol byť iný.
Ale ja som sa fakt bál, že s ním tu zmluvu nakoniec podpíšu.
Takže za jeho tvrdohlavosť a zlý odhad jeho agenta som mu vďačný.
Predstavme si, že by sme ho tu mali ďaľšie 4 roky.
To by nás tu asi porazilo všetkých.
2022-01-21 18:58:36
Ani som tie p***!*y nemohol docitat...ten Gonzales je nejake pri****e slniecko...nech sa radsej venuje Bale-ovi, ma to doma podobne, nech necumi susedovi do kuchyne a stara sa o svoje...zrazu aki vsetci precitliveli a ako sa idu starat o Dembrleho....to sa mi snad zda, to je taka prijebana doba ze az....musel som to zo seba dostat...
2022-01-21 18:58:56
tak ešte bude klub nakoniec vinní za celú situáciu! To je neuveriteľné...
2022-01-21 19:05:10
Fakty bohuzial
2022-01-21 19:05:23
Ja na Laportovom mieste ak neodide do konca januara by som s nim rozviazal zmluvu, vyplatil (aj keby si mal pozicat) a hnal ho z klubu svinskym krokom kade lahsie....smrad vychcany!!!
2022-01-21 19:32:40
Práveže zaslúži
2022-01-21 19:55:01
Vo svojej podstate má pravdu aj keď ju nemá. Ak by sme to porovnali so situáciou Bale v reale tak oni verejne hráča nikdy nekritizovali ale proste ho posadili na lavičku a bolo. A žiadny humbuk okolo toho nebol a pritom si robil z realu srandičky. Myslím že sme to mali spraviť rovnako, pred médiami sa nevyjadrovat maximálne povedať že si to riešime interne a nechávať ho na lavičke pretože také je rozhodnutie trénera. A myslím že by nikto nenamietal. Možno by sa aj ľahšie predal.
2022-01-21 21:36:29
Fanuskovia futbalu si takyto pristup od Dembeleho a jeho predstavitelov nezasluzia. Ale chapem, ze medializacia jeho pripadu strhne vacsi zaujem, teoreticky lukrativnejsiu zmluvu. Tento panak a jeho agentura predstavuju vsetko, co je zhnite v dnesnom futbale a spolocnosti, este cakam kym to zahraju na rasizmus.
2022-01-21 21:42:41
Komentár bol vymazaný kvôli porušeniu kódexu diskutujúceho.
2022-01-21 22:58:29
Nepáčia sa mi ako tu odpisuju Fatiho, on nemôže za zranenia, a už vonkoncom sa mi nepáči ako ho prirovnávajú ku "priemernému" útočníkovi... Pozrite si ako hral keď mal voľnosť a keď ešte nebol zranený. Áno, teraz ako by mal strach hrať a teda nejde na 100%, ale musíme mu dat este šancu, ten chlapec má neskutočný potenciál... Forca Barca!
2022-01-21 23:44:34
Takovou kravinu jsem dlouho nečetl!!!
2022-01-22 01:43:34
Nechcem sa zastávat ani Demba ani Barci ale barca by mala rokovať skôr o novej zmluve z hráčmi ako dopadli Messi Moriba teraz Araujo Gavi Dembele