Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-01-26 13:24:28
po tom vsem nemuze zustat
2022-01-26 13:33:28
To je uz ovela horsie ako nejaka trapna B-ckova komedia.....Dembele vodi uz rok Barcelonu za nos, vymysla a ze Barcelona nanho vyvija tlak :))))) Uz aby bol navzdy prec...ja sa cudujem vedeniu, ze ho este nema plne kecky...az taky nenahraditelny nie je...a ak nahodou podpise, budu este trpko lutovat....
2022-01-26 13:57:21
Kolko tu bude obsrdat este?

5 mesiacov natahuje klub, potom pride agent, ktory dobre vie v akej situacii je Barcelona, pride s nezmyselnymi poziadavkami. A teraz chce rokovat s Laportom a riesit to? 5 dni do konca prestupoveho? Nech uz ide kade lahsie.
Podpis za nasich podienok.
Ak nie, prestup do klubu za odplatu
Ak nie, sedis na trebune.

Co je na tom nepochopitelne?
2022-01-26 14:20:55
Já nevím, je to komedie, ale…
Xavi chce konečně hrát na křídla, která roztahují hru a hrají 1 na 1… kolik takových křídel máme? Abde? Nevím no, zahraje tak 1 z 5 zápasů… fati zraněn, depay asi ne… torres na to úplně nevypadá, že by obcházel hráče (možná se pletu)… Dembele mi tu furt vychází jako jediné pořádné křídlo, které udělá na lajně rozdíl ??‍♂️
2022-01-26 15:16:45
Barcelona se pořád pokouší přetáhnout Dembeleho na svojí stranu ale pořád marně. Kolik ultimáta už ten hráč dostal? Nevím jestli si to Laporta uvědomuje, ale přestupové okno už končí. Už tak před měsícem mu měli říct " Tady máš smlouvu a podepiš" Nelíbí? Támhle je východ. Zavři a zhasni
2022-01-26 15:38:26
Možno prišiel riešiť jeho odchod.... To nikto nevie
2022-01-26 17:35:45
Obväzy si pobal nezabudni zdravotnú kartičku a zbohom môj zlatý!
2022-01-26 18:02:19
Myslím si že to dopadne práve tým najhorším scenárom, a nie, vôbec nie som pesimista, len mi to vzhľadom na všetky veci ktoré sa už stali/ boli povedané atd. najviac sedí k situacií ... a ako čerešnicka na torte sa potom opustí na internete ako ho Barcelona šikanovala :D
2022-01-26 19:41:11
Kde je chyba ta nastala pri podpise zmluvy sním veľká investícia za neznámeho mladíka.Chyba predošlého vedenia 100% chyba tochto ze to tolerujú už rok chceš ostaň nechceš môžeš ísť nepáči sa ti nehras hotovo hra pre zamestnávateľa hrá, bere veľké prachy bere, takže keby podával nadštandardné výkony nech pita viac ale nič ešte nepredviedol,čiže nadštandard nech si pýta inde prajem mu veľa šťastia lebo toto je Barcelona ne Dembeleho Barcelona
2022-01-26 20:48:42
ak by sme mu dali to co ziada, ze nejakych 30 mega plat plus 40 mega bonusy pre neho a agenta, tak uz prvu sezonu mu dame viac, ako sme schopni za neho dostat. skoda tej sk.rvenej situacie v utoku ze tam nemame koho dat. inac by som chcel videt ako sa za tym dilionom prasi
2022-01-27 07:22:56
Prasivec jeden. Mal by byť vďačný za to koľko si doteraz zarobil. Boli sme blázni že sme mu dali také peniaze aké dostával a teraz chce ešte viac. Nech sa pakuje. Nieje hráčom svetových kvalít možno tak doma na playku maximálne. Lepší priemer maximálne. Škoda vyhodených peňazí za toho chlapca neuctiveho. Ak by tu chcel ostať už dávno predĺži a nečaká na najlepšiu ponuku zo všetkých klubov.