Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-03-21 12:43:04
Traore sa ukazal v obrane! Dva krat sprintom hodnym atleta zaplnil medzeru ktora nam vznikla v obrane a zastavil prihravku do sance supera.Urcite vecsi prinos pre muzstvo,ako trebars Nico ktory sa mi zda ze pribral a zda sa mi pri hre ako duchom nepritomny..navyse zase dostal hlupu zltu kartu.
2022-03-21 12:53:05
71' Depay - 6,7

Dobré striedanie v podaní holandského útočníka, pár krát sa dostal aj k lopte.

TO je akože výsmech alebo čo malo byť tymto komentárom povedané??
2022-03-21 13:03:42
Depayovo maximum bolo naozaj to, že sa dostal k lopte. A to čo predvádzal Nico bola čistá tragédia. Chlapec bol na ihrisku 10 minút a pokazil všetko do čoho sa pustil. Robil faul za faulom, dostal žltú a pokazil väčšinu prihrávok. Odkedy sme ho zaradili do A-čka ide to s ním dolu vodou. A ak bude vo svojich výkonoch pokračovať tak sa ho musíme v lete zbaviť.
2022-03-21 13:09:18
Araujo - "Vyhral všetky súboje a nikdy sa nezdalo, že by mal na svojej strane problémy" . Jedna situacia kde ho vinicius rozobral tam bola
marko31 Admin
2022-03-21 13:11:34
Depay do rotácie fajn, ale neviem či jeho budúcnosť je u nás. Mohol by ísť do menšieho klubu, kde by sa to točilo okolo neho ako v Lyone. Adama priniesol na ihrisko potrebnú sviežosť a pekne vypomahal obrane.
2022-03-21 13:20:56
Dembele ku koncu uplne odisiel, kazil vsetko, takze by som mu hodnotenie znizil. Konzistencia mu stale chyba.
2022-03-21 13:28:52
Araujo - Prekvapivo dostal prednosť pred Alvesom na pravej strane obrany......Překvapením by tam byl Alves ,protože by absolutně nestihal a s velkou pravděpodobosti bychom nějaký gol obdrzeli a zápas by se pak mohl vyvíjet jinak.Naštěstí zvítězila u Xaviho fotbalovost nad kamarádstvím
2022-03-21 13:40:10
Ja by som vyzdvihol aj kondičku. Vo štvrtok sme hrali náročný zápas proti Galatasarayu a mali sme len dva dni “odpočinku”. Real hral cez víkend a mali o dosť viac času na regeneráciu. Real vyzeral jak keby mali úplne na háku, tak tragický real ( defenzívne ) som dlho nevidel.
2022-03-21 14:05:27
Dnes Xavi trafil zostavu taktiku a vsetci 11 bojovali a ukazali snahu a vysoky presing a to rozhodlo...
2022-03-21 14:12:55
Prave som dopozeral zostrih FDJ zo vcera a podla mna by si zasluzil vyssiu znamku za vcera. Tolko nebezpecenstva co slo cez neho, famozna praca bez lopty, vynutena chyba na Torresov gol, chybalo len keby dal gol. Naopak nepochopitelnych 7.1 pre Nica ktory bol absolutne mimo, to aj Depay zahral viac. Naopak Adama skvele striedanie, aj ked kratko a nie prilis dopredu ale v obrane fantasticky pomahal
unavenemu Araujovi a pomohol stabilizovat pravu stranu, kedze Dembo uz hodne kazil.
2022-03-21 14:18:22
Super zápas a ešte lepší výsledok. Ale rozmýšľam, že kde je náš vševedúci emeritný profesor Univerzity Hurvínkovho piateho veku, LuisFigo10 alias Tom10?
Definitívne potvrdil komu naozaj fandí. Dennodenne tu všetkých poučuje, vysvetľuje ako nikto okrem neho samozrejme nerozumie futbalu a keď Barca poctivo a dôkladne povytiera podlahu s Realom, po chlapovi sa zľahla zem. Ani jeden koment od neho tu. Pravdepodobne zúri pod niektorým svojim nickom na bilybaletcz... Navrhujem minútu ticha za neho. ??
2022-03-21 14:53:52
Prepáčte ale čo je to za nezmysel, že Traore sa takmer nedostal k lopte ??
Aspoň, že Xavi vie oceniť kvality hráča všetkými smermi. Adama včera síce už moc toho dopredu nevymyslel, ale takmer zakaždým sa vracal napomáhal pri bránení, hlavne Viniciusa a svojou rýchlosťou a silou ho pár krát vynuloval, ale že úplne. Prosím, všímajme si viac a nezabúdajme, že bránenie celého mužstva vyhráva trofeje.
2022-03-21 15:41:31
V prvom rade super výsledok a dobrá hra. Hodnotenie ako vždy odtrhnuté od reality. Vyzdvihnutí hráči, ktorí sú v obľube hodnotiacích. FDJ jeden z najlepších výkonov v drese Barci. Po jeho odchode to na pravej strane už tak nešlo, ale hlavne sa rozpadla hra v strede poľa. Nico a žiaľ aj Gavi čo zákrok to faul. Gavi je do budúcnosti oveľa tvorivejší, ale pre Nica nevidím do budúcnosti perspektívu. Bál som sa po prvom polčase, že Torres nikdy netrafí bránu, ale našťastie dal. No chlapec má čo zlepšovať. Oceňujem veľké nasadenie na každom poste a kolektívny duch. Snáď to vydrží.
2022-03-21 15:44:21
Ešte jeden postreh. Výkon Depaya bol silne poznamenaný striedaním FDJ a faktom, že bolo 4:0 a nikomu sa do útočenia už veľmi nechcelo .
2022-03-21 16:23:24
ešte ked sa uzravi Fati a bude fit tak ten utok bude bleskovy ked odite Dembele tak mal by ho nahradiť Fati to by bola trojica Feran Auba Fati nato sa tešim
2022-03-21 16:52:05
Včera som bol taký rozobratý, že pred zápasom som si myslel, že to dám maximálne tak do polčasu, viac nie, no nakoniec som ešte o polnoci buntošil a nevedel som z toho návalu adrenalínu zaspať :) Včera boli záložné formácie tímov nebe a dudy. Ten rozdiel v nasadení a inteligencii zahrávania akcií ma až šokoval. Tiež sa mi veľmi páčili momenty hecovania sa, napr. Garciu pri odvrátení na roh, či Arauja pri získaní autu. Bolo vidno, že tým zápasom hráči žijú. Za mňa jediné slabiny som videl v Nicovi a jeho "splašenosti" a Memphisovi. S takým výkonom sa cez Aubu určite do základu nedostane. Čakal som od neho podstatne väčšiu chuť presovať. Síce zápas bol už rozhodnutý ale mohol sa viac "pobiť" o pozíciu hrota do budúcna. A medzi rečou - Marc včera parádna, premyslená rozohrávka.
2022-03-21 17:38:42
Nesuhlasim so znamkou Depaya, Dembeleho, Nica, Torresa, atd, atd. To znamkovanie sa mi vzdy zda byt neobjektivne a dokonca nepresne. Ako keby sa rozne chyby, nedostatky, atd nebrali do uvahy. Nastastie je vysledok zapasu presne taky, aky ma byt??
2022-03-21 18:46:32
Dembele 8.4. prvý polčas bol super ale druhý? Za výkon v druhom polčase minimalne o známku dole. Bez záujmu, bez snahy, len sa prechádzal strácal lopty a zakopaval. Necelých 25 min nič. Zvyšok mužstva výborný futbal.