Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-04-28 16:19:53
Tento ked otvori usta, tak to stoji za to. Uz druhykrat vidim jeho vyrok, kde kritizuje barcelonu a Xaviho a popiera progres, ktory nastal. Ano na Real stracame viac bodov ako pod Keomanom, ale Real zbiera pravidelne body a hlavne vtedy sme boli na deviatom mieste a teraz sme na druhom.
neberiem mu pravo na nazor, ale ako culle by si mal tieto vyplody zraneneho ega nechat pre seba, lebo tie urcite neprospeju k pohode v time.
2022-04-28 16:20:05
Situacia je rovnaka, s malym rozdielom ze sme o 7 priecok v tabulke vyssie
mito669 Premium
2022-04-28 17:19:45
Povedzme si pravdu keby neprišli v januári posily boli by určite mimo top 4… áno tréner sa zmenil ale žiadna oslniva zmena nenastala. Som zvedavý na tu letnú revolúciu ale aj v tomto som skepticky a v prvom zápase novej sezóny vidím zase všetkých kamosov v základe
2022-04-28 18:03:11
Ja myslim, ze v podstate ma pravdu. Tie problemy sa skladali desat a viac rokov. Rovnako sa to tyka kvality hracov. Xavimu drzim palce no myslim ze efekt novej metly pominul a opat nastupila realita. Neklamme si tu , ze s tymto kadrom mame nejake nadeje v europskej dpicke. Este dlho nie
2022-04-28 18:34:38
Koeman skratka este stale nedokazal stravit vyhazov a tie jeho reci to len dokazuju....moj nazor je, ze keby tu este bol, tak sme v strede tabulky a o druhom mieste by sa nam ani nesnivalo...
2022-04-28 20:02:38
Chudák Koeman keby vedel koľko rozhorčenia vyvolá na ForcaBarca tak sa určite radšej ani nevyjadrí :). Ja som nikdy nebol jeho velký zástanca ale to čo tu je zopár jedincov schopné vyplodiť to je tiež extrém. Na začiatku to bolo samé "ňuňuňu Koeman dáva klubu všetko dokonca raňajkuje v klube" a už v minulej diskusii som si všimol z toho zrazu bolo "Koeman ani nebol tréner".
Koeman nepovedal nič zlé a ani nejako neklamal. To že sme sa vyšplhali v tabulke je krásne a nič ma nepoteší viac ako že sme sa dostali pred giganta akým je nepochybne Osasuna keď však na Real strácame ešte viac bodov ako predtým je otázkou či je to vďaka nám alebo slabej forme klubov ktoré sú teraz už pod nami. Neviem ako vy ale ja by som radšej súperil s klubmi ako je Real ako s klubmi ktoré majú ročný rozpočet ako Dembele. Koeman určite nie je najlepší tréner na svete ale keď tu bol musel doslova "variť z vody". Treba si uvedomiť že pod Xavim sme dostali kompletne novú trojicu útočníkov - možno až štvoricu keď zvážime že Dembo aktuálne azda ťahá prvú sériu keď bol schopný odohrať 5+ zápasov bez zranenia od... jeho príchodu k nám. Náš útok pod Koemanom na tom bol tak že sme na krídle museli hrať strateného Depaya a na druhom Desta ktorý je rovnako dobrý útočník ako S. Roberto obranca.

Neberte to ako Xaviho kritiku ale ja tam žiadne zlepšenie zatiaľ nevidím - verím však že to príde. Určite to bude závisieť aj od toho čo klub predvedie počas prestupového. Ak pôjdeme cestou že celý náš rozpočet vyhodíme na 8 priemerných futbalistov namiesto toho aby sme priviedli 2 čo majú kvalitu na to aby nastupovali v našom drese tak je úplne jedno či bude trénerom Xavi alebo Koeman či Guardiola...

Xavi má pred Koemanom veľku výhodu v tom že patrí k tej novšej generácii našich legiend a veľa ľudí tu má ešte stále vyvešané jeho plagáty nad posteľou a má tu istú "nostalgickú imunitu" zatiaľ čo pri Koemanovi mám pocit že veľa ľudí aj zabudlo že aj on si u nás čo to odohral.