Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-07-12 09:43:50
Ja nechápem prečo sa takýto hráči v Španielsku neposielajú na hosťovanie ale rovno na prestup. V Anglicku má napríklad Chelsea strašne veľa hráčov po hosťovania či už v premiér league alebo v Holandsku atď. Veď abde môže kľudne rok hosťovať v španielskej prvej lige a budúcu sezónu sa uvidí. Ak nevyletí pošle sa na ďalšie hosťovanie. Nechápem prečo mladého perspektívneho hráča chceme predať iba kvôli tomu že neni pre neho teraz miesto v Áčku.
2022-07-12 09:46:56
Abde o dva parníky
2022-07-12 10:02:44
Skôr Abde keď už by som si mal vybrať
2022-07-12 10:42:05
abde v inom systeme a pri pravidelonim starte moze byt za rok velka hviezda, potencial ukazal neraz
2022-07-12 11:05:22
Abde je krídelník, ak som dobre pochopil. Jeho konkurencia Fati, Torres, Dembélé a Raphina. Fati aj Dembélé sú otázny so zdravím, ostávajú Torres a Raphina. Na krídle vie zahrať aj Gavi, ak neodíde Depay a Braithwaite, tak aj oni.

Collado ofenzívnejší záložník. Busquetsa je škoda reči niečo riešiť a Pedriho (otázne jeho zdravie) neposadí. Takže na kvázi 1 voľné miesto Gavi, Kessie, Nico, Roberto, FDJ (ak neodíde). V prípade jeho odchodu že vraj príde Soler, alebo Bernardo Silva. Už Nico sa sťažuje, že má málo hracieho času, kde tam ešte chce hrať Collada? To sa bude hrať na 4 záložníkov?
2022-07-12 12:02:28
Jednoznačne Abde, ale Collado vie hrať aj v zálohe a nevadili by mi obaja.