Plan: Judo chmaty a hmaty ktorému dopomáhal slepý rozhodca.
2022-08-14 10:45:52
Nazval bych to spis “plan anti-fotbal”
2022-08-14 10:48:25
Strašne nesympatické tieto drobné betónovacie tímy, čo hrajú len na bod, alebo nebodaj na gól v nadstavení, keď je jasné, že silnejší tým musí všetko dať dopredu a všetko otvoriť súperovi. Futbalu toto škodí, každý tým by mal chcieť vyhrať.

Vedel by som si predstaviť nejaké zmeny ako napr. že by sa za remízy body nedávali a hralo by sa kratučké predĺženie a potom klasicky penalty a víťaz by bral všetko 1, alebo 2 body. Ak by to bolo už dlhé, tak by som skrátil zápasy na 2 x 35 minút.
2022-08-14 11:12:26
Hlavně měli plán "anti fotbal", ale to nás neomlouvá. Ale kdo se má na to dívat jak od první minuty zdržují, válejí se......... brrrrr.
2022-08-14 11:38:24
anti futbal,kaslite nato chodte hrat dedinsku ligu sraci
2022-08-14 12:25:34
Nas nic neospravedlnuje,mali sme proste dat gol a antifutbal by skoncil.
A mozno Auba,alebo Depay mali prist podstatne skor.
2022-08-14 12:52:38
Tak budme uprimni, Lewandowski nie je Benzema, aby daval goly z hovna.
2022-08-14 20:55:20
Benzema mal jednú sezónu, ledy dával góly z ničoho. Leva mal tých sezón kde súkal jeden gól za druhým niekoľko. Prosím neporovnávať. Akurát, že Barca nemá hráča, ktorý by vedel na gól prihrať. Neviem prečo nebol striedaný Dembo. Za celý zápas nič nevymyslel. Viacerí sa sťažujú na Roberta. Nič zásadne nepokazil, ale ani neurobil. Ale takých tam bolo viac. Za remízu určite nie je zodpovedný. Dávať Araucha na kraj obrany je nezmysel. Tak sa Xavimu podarí len zlikvidovať nádejného stopéra.