Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-08-17 14:03:19
Som jednoznačne za vyskúšanie, 2x30 minút čistého času...to naťahovanie, poľahávanie, apod. je ozaj strašné...
tunno Premium
2022-08-17 14:17:03
Neviem no, podla mna by to situaciu nevyriesilo. Aj tak by sa simulovalo natahovalo aby bola hra kuskovana a favorit sa nemohol dostat do tempa.
kluc Premium
2022-08-17 14:24:22
Na začiatok by stačilo zdrziavanie riešiť prísnejšie žltou kartou hneď v druhom takom pokuse (brankárovi v 90. minúte karta nič nerieši keď to robil hneď od začiatku zapasu)...a pokiaľ hráča osetria alebo bude mať kŕče poslať dole a 2 minúty ho nepustit na ihrisko...
2022-08-17 14:26:04
Nejvíc času ztratil Buskec posouváním míče ke své bráně ... Xavi, prosím přestaň řešit neřešitelné a zařiď, aby Barca hrála fotbal. Koneckonců od toho tam jsi. Posouvání už bylo dost.
Proti Rayo se hrálo 54 minut. Přerušení tedy trvala 36 minut.
Barcelona měla držení míče 68%, takže jsme měli 36 a půl minuty míč na svých kopačkách.
Tím, že jsme balon jen bezmyšlenkově posouvali směrem dozadu (až na pár světlých výjímek, kdy potom přišla nepřesná přihrávka na 1 metr ...) jsme efektivně ztratili o 30 vteřin více než přerušenou hrou.
2022-08-17 14:32:39
Pre mna je posledne roky laliga nepozeratelna…Ten futbal je otrasny, pozeram len a len Barcelonu lebo im fandim…To co predvadzaju hraci na ihrisku je komedia. A hlavne rozhodcovia ktory su bez respektu od hracov a bez autority…Pozeral som anglickz ligu, v zapase komentator povedal ze rozhodcovia zamerne nepiskaju kazdy ,,dotyk,, pretoze je to kontaktny sport a patri to k tomu…Touto cestou sa ide v anglicku….Potom som si pustil zapas v lalige…po 10 minutach odisiel svokor a ja som sa premahal aby som vydrzal to dopozerat….Len tolko na uvolnenie emoocii? Peace✌️
2022-08-17 14:52:23
Čistý hrácí čas sa používa v hokeji, americkom futbale celé roky. Neviem, či aj nie v rugby. Takže inšpirácia ako to riešiť je dosť.
2022-08-17 15:00:12
Mne sa to nepáči. Predstavte si akciu, precislenie 2na1 a zrazu konec. Nevadí, mali na to celý zápas.
2022-08-17 15:03:42
Už vidím ako sa z toho zastavovaniu času stane priestor na reklamné prestávky ako v hokeji...a celý futbal sa stane ešte viac závislí na peniazoch a reklamách...uz teraz mám pocit že na to tlačia kluby pre zvýšenie príjmu z reklám než pre dobro futbalu. Na poriadok tam je rozhodca. Diskutovanie, zadržiavanie sa má trestať. Nie upravovať pravidlá...moj názor.
2022-08-17 21:28:58
Treba dať za každé vzatie do rúk loptu po odpískaní žltú kartu. V hádzanej hráč položí loptu a už ide útok súpera. Vo futbale vezmeš loptu a ideš s nou pomaly polovicu ihriska, potom ju zahodíš na miesto priestupku.......... Treba dať ako v basketbale, ak prejdeš za polovicu ihriska nemôžeš prihrať na vlastnú a ani sa vrátiť s loptou. Hra by bola akčnejšia.
2022-08-18 03:54:54
kludne nech sa hra jak doteraz 2x45 minut ale ked sa bude daco riesit, tak sa ten cas zastavi. a zrusit nadstaveny cas.