Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-09-11 09:35:24
Ter stegen nemusel nič riesit, to musí 20 zákrokov urobiť aby mal vyššiu známku? Čisté konto je čisté konto, tak nabudúce dajme ferrana do brány, nech má vyššie číslo ako v priemere 6, ktoré je z mňa aj tak vysoké ?
2022-09-11 10:01:46
Balde obrovska sila v ofenzivnej tretine? Podava dobre vykony ale ofenziva je u neho najslabsi clanok
2022-09-11 12:53:57
paci sa mi ako Lewa a Haaland neskorovali vo svojich prvych zapasoch a okamzite prisla kritika a posmesky, ze bundesliga nieje la liga ani premier league, a hned v dalsich zapasoch sa ukazali ako obrovske opory svojich timov. prist z lavicky a stat sa najlepsim hracom zapasu to nieje pre kazdeho iba pre tych najlepsich
2022-09-11 13:08:28
Fdj u dvou gólů a ve finale oboje díky doplnění šestnáctky a ani jeden gól by bez toho nepadl, takže se to nezdá, ale blbe doplnění a jaký to může mít dopad!.. Super vědět, že máš trojku Pedri, Fdj a Gavi a všichni relativně ve forme. Pro kouče aj nás fans vyloženě radost.. ☺️
2022-09-11 14:06:49
Mně se včera nejvíc líbil GAVI ! Ten kluk je bourák první kategorie ! Ta jeho šikovnost, rychlost, myšlení ... strašně rád se koukám na to jak hraje a dělá mi radost :) I Balde hrál zase výborně a je pro mě obrovským překvapením ... Doufám, že se mu bude dařit i dál :) A ještě bych se chtěl zastavit u hodnocení WhoScored a sofascore - chtělo by to aspoň ten fotbal vidět a nelosovat ty známky !