Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-09-14 00:24:13
Dokonalý výkon, chýbali len góly, čiže efektivita, ktoru verím zlepšíme, rovnako tak minimalizujeme individuálne chyby, ideme ďalej, VISCA EL BARCA ?❤️?
2022-09-14 00:42:44
Nevím jak vy ale mě tenhle zápas totálně bavil. Pravda, skončil s hořkým koncem, obzvláště když jsme mohli po poločase vést klidně 3:0, ale byl to zápas 2 světových týmů. Kdo by to byl řekl že si v určitých fázích hry budeme vodit Bayern u nich doma. Jsem na kluky pyšný, ale i na trenéra. To zlepšení oproti minulému období je neuvěřitelný a to jsme teprva na začátku. Visca el Barca!
2022-09-14 00:59:46
Xavi to popsal skvele. Jde videt jeho vitezna mentalita. Jaky rozdil oproti minulym sezonam, kdy by trener po takovem zapase rekl, ze je na hrace pysny, ze udelali co mohli. Tohle totiz ma rict fanousek, ale ne trener. Krasne vidno, jak Xavi chce z tymu udelat nejlepsi tym sveta, ne jen jeden z nejlepsich. Palec nahoru
2022-09-14 01:06:55
ja som sa bavil...konecne bol super hodny hodnotenia. po prvych 10tich minutach som neveril vlastnym ociam. krasne kombinacie rychloost dravost a hlavne rozum v rozohravke. obrana ukazkova. no pride moment, kedy uz nohy nestacia za hlavov a tym nas dnes predcil bayern po prvom gole.........xavi sak nebud cocot....uc ich aj prehravat pocas zapasu.....totalna kapitulacia po druhom gole......asi by to chcelo dalsich 11 striedani......................na takejto urovni hrat som ich posledne videl hrat este ked tam bol iniesta.....visca
2022-09-14 01:36:33
jedna vec, co sa mi nepaci je Kounde na pravej obrane.
Kounde, Araujo by boli uplne top stoperska dvojica.
striedanie postov nikdy nerobilo dobre ziadnemu obrancovi
Kounde je lepsi na stoperovi ako na pravej obrane
Christiansen ani Garcia nedosahuju urovne Koundeho
pri striedani stoperskych dvojic je pre stoperov tazke sa zohrat
tunno Premium
2022-09-14 05:54:07
Skoda, ze nase kridla su tak malo golove. Pedri famozny, obavam sa ako to s nami bude v takomto zapase vyzerat ked mu práve nevyjde zapas.
2022-09-14 06:20:02
Musíme sa poučiť z našich chýb

Tohle člověk čte v LM od roku 2016
2022-09-14 06:22:50
Hlavně je si potřeba uvědomit, že prohra na Interu bude dost pravděpodobně znamenat velkou šanci na EL. To by byla opět katastrofa
2022-09-14 07:42:46
No Bayern neni Plzen a nas udajne novy Neymar je uplne mimo zas ?
2022-09-14 08:18:27
Feran je úplný tragéd, na Barcu nemá. Dembele to dnes s tými kľučkami tiež poriadne prehnal
2022-09-14 08:39:33
Nemám nic proti rotaci hráčů, ale proti týmu jako je Bayern, tak by měla hrát nejsilnější sestava. Alonso nehrál do té doby vůbec za Barcelonu a měl prsty u prvního golu. Věřím, že Balde by zahrál lépe. Musí Barca hrát v nejsilnější sestavě proti silným soupeřům.
2022-09-14 09:20:49
Nagelsman to dobre povedal- Lewy nedá gól,keď sa k nemu nedostane lopta...
a to bol základ ich hry
No a Pedri nie je Lewy,/ani opačne/
2022-09-14 09:54:28
Vo včerajšom zápase som videl situáciu, ktorá vysvetľuje, prečo Ter Stegena nepovažujem za TOP brankára..........dostať gól z dvoch metroch od bránkovej čiary v priestore brány po kope z rohu sa TOP brankárovi nemôže stať! Ovládanie bránkového územia, po prípade až po bod pokutového kopu TOP brankári ovládajú, ale náš brankár NIE! A to je jeho naj slabina.......skúste k tomu komenty, ďakujem.?
2022-09-14 12:12:15
Za mňa celkovo veľmi dobrý zápas z našej strany, no bez ohladu na výsledok, ktorý ma neskutočne štve, nechápem Xaviho striedania a to, že nevnímal Dembelého slabučký výkon, a radšej vystriedal Rafinhu. V Mníchove sa určite potešili, keď tam poslal Ferrana, pretože aj oni vedeli, že by im nikdy nedokázal dať gól! Ako keby sa Xavi tým striedaním sám rozhodol, že nechce, aby sme aspoň znížili.
2022-09-14 12:44:40
Auba chyba hrozne.
2022-09-14 13:33:42
Škoda, že nestrielame viac z diaľky a spoza šestnástky ale snažíme sa za každú cenu prejsť až do päťky kde väčšinou už stroskotáme...