Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
AndreasGerardi Premium
2022-10-30 12:49:49
No, mali dve šance. Prvú hneď na začiatku zápasu s prihrávkou na Ter Stegena a druhu gól po hádzanárskej prihrávke. To bolo zo strany Valencie všetko. Takže ak Rino videl iný zápas, mali by mu prehrať včerajší zo záznamu . Ak mu to uslo
2022-10-30 13:18:46
Wtf...nehrali sme sice najlepsie ale boli sme urcite lepsi jak Valencia..asi on videl iny zapas :D
2022-10-30 13:39:32
Včerajší zápas nebol nikto lepší len sme dali o 1 gól viac.. inak čo sa týka výkonu tak to bola úplná bieda , takto budem problém z
Uhrať niečo aj EL žiaľ tento rok to naozaj na LM nemá .
2022-10-30 14:06:12
Po MS naši budú ako po každej repre pauze mimo - rozhasená hra týmu, výpadky formy jednotlivcov aj zranenia. Vždy to tak je.
Nad Torresom som už zlomil palicu, ten šrac dokáže spáliť ozaj nemožné. Všetko vlastne OK len tá koncovka nie a nie padnúť. Deka strašná, dlhodobo.
Fati včera opäť úplne bez iskry a výbušnosti.
Garcia je raz hore a raz dole. Včera mal ten horší prípad. Nieje na neho stabilne spoľah.
Včera to bol taký divný zápas, radosť som mal v podstate len z výsledku. Chýb plno, na oboch stranách nepresné rozohrávky, kúskovanie. Bolo to také to pozeranie futbalu s mobilom v ruke.
2022-10-30 14:10:58
mne sa zda, ze Gatusso pocul inu otazku.
novinar povedal, ze Xavi sa vyjadril, ze Valencia bola ofenzivnejsia, ako ocakaval, a Gatusso odpovedal, akokeby pocul opacne vyjadrenie. ale mozno chyba prekladu, alebo Genaro este nevie poriadne po spanielsky
2022-10-30 15:40:36
,,, môžeme sa utešovať,ale ak sa nezlepšime,tak v ,,EL,,to ďaleko nedotiahneme,,ale rád by som sa mýlil,,,,?⚽
2022-10-30 21:20:33
Kedy mala byť červená pre alonsa?