Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-11-21 21:06:31
Držím palce!
2022-11-21 21:53:31
Nie len sebe ale aj mne , a milionom tvojim velkym fanusikom
jirkam Premium
2022-11-21 23:04:42
, celého srdce bych mu to přál. Brečel jsem stejně jako 0n kdyz
Odcházel
2022-11-21 23:18:50
Dúfam že už zajtra sa ukáže dal som na tiket že 2+ góly proti Saudskej Arábií ? prvý zápas hattrick by bodol ... súper prijateľný s takou formou a keď sú to jeho posledné MS mohol by začať MS vo veľkom štýle ?
2022-11-21 23:26:46
Pozeram dajake predikcie pavuky a kazdy vidi semifinale argentina vs brazilia a portugalsko ale takto urcite nebude budu urcite prekvapenia jedna cast pavuka bude nabita a druha neatraktivna, a do semifinale ctvrtfinale sa urcite dostane niejaky tim s ktorym nikto nebude pocitat tak ako vzdy
2022-11-22 00:34:08
Celkem se divím, že lidé více favorizují Brazílii a to i v zápase proti Argentině. Je to sice už nějaká doba, ale v Copě jasně Argentinci ukázali, že s dobrou obranou a soustředením můžou Brazilce smáznout. Tento ročník bude mít určitě vítěze z Jižní Ameriky a já si z celého srdce přeju, aby to byla Argentina. Přeju jim to už od roku 2006 a pořád jsem se nedočkal. Klíčové bude umístění ve skupině, myslím si, že Dánové budou více nepříjemný soupeř a že skončí první ve skupině a Argentina půjde proti Francii, která má hodně daleko do nejlepší formy a určitě by je zmákli. Pak věřím, že by byli nezastavitelní a došli by si pro vítězství celého MS. Snad budou všichni ve formě a staří mazáci jako Messi a Di Mária potahají.