Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-01-05 06:36:33
Spokojnejšieho trénera som hádam ešte nevidel...
2023-01-05 06:43:53
Akoooo...stále som ho podporoval a aj budem ale jeho vyjadrenia sú už asi druhý mesiac mimo ? hráči nesklamali? Jedine ak tým myslí, že taký ferran klasicky nezahral nič... Spokojný s hrou? Že stále ťukame a ťukame, pričom kopime chyby a dostávame trápne góly? Xavi ?
2023-01-05 06:56:16
Staré príslovie hovorí:
Nieje dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa.
Xavimu by mal niekto povedať, že to sa len tak vraví...byť spokojný že sa hráči zúčastnili na zápase proste nestačí
2023-01-05 06:56:56
Taký Vlado Weis by už vyhodil polku tímu
mito669 Premium
2023-01-05 07:09:00
Uff odľahlo mi že je Xavi spokojný, to je základ
2023-01-05 07:10:04
Ty už si objednavaj lístky smer Katar..
2023-01-05 07:13:08
No ja si myslim, ze trener by mal zacat pomaly balit kufre. Aj ked chybu primarne vidim uz pat rokov v prezitom ponimani fotbalu nielen bercelonskeho, ale celkovo spanielskeho. Super uzasny, klobuk dole. Tretodivizny mancaft nas mal precitanych ako slabikar. Rozhodcovia klobuk dole. Viac sa k tomu povedat neda. Aaaa da, ukazali tam laportu na tribune, no ja by som sa hanbou prepadol pod zem.
2023-01-05 07:18:29
Člověku to láme srdce se na to dívat.

Já nevím jestli je tam podcenění soupeře, a nebo máme samé primadony, ale přece Barca, která chce být favoritem ve všech soutěžích nemůže takhle chybovat.

Tady je neskutečně vidět jak prostě Messi tahal celou Barcelonu a všechny hráče dělal lepšími, protože jen co odešel, nemáme ani na Evropskou ligu a CPD nám dělá problém.

Dost smutný, ale jsem optimista, protože Cavi je spokojený ??
2023-01-05 07:31:08
Jeden říká, jsem spokojený a druhý pořád říkal, trpěli jsme :D :D :D
Revive Premium
2023-01-05 07:42:40
Xavi je spokojný. Takže všetko je v najlepšom poriadku.
2023-01-05 08:27:26
Najhoršie,že tréner nevidí tú hernú katastrofu. Treťoligista je rýchjlejší, vedie priamočiaré útoky o ktorých jeho tím nemá ani poňatia. Proti MANU to bude znova jedno veľké fiasko.
2023-01-05 08:43:30
Veď sme vyhrali, tešme sa aspoň z toho. Na viac proste tieto roky nemáme, nenahovárajme si, že sme európska špička.
2023-01-05 11:08:14
Ja už som teraz zvedavý na našu hru proti Atlétom a MU- to budeme vidieť aké máme nasadenie,systém,vôľu po víťazstve ...
2023-01-05 11:21:44
Keď vidím ako sa vyvíja Man U po príchode ten Haga a keď vidím nás už rok... Začínam sa obávať už aj Unitedu... Ku Xavimu bude mať vždy každý rešpekt, pretože dokázal vyhrať všetko. No rok už prešiel a už sa bude vynárať viac a viac kritiky pokiaľ niečo nezmení. Vsádzanie na Busquetsa, Albu, Ferrana či im podobných, mu zabije kariéru. Príde mi pri veľa hráčoch, že to bol waste of money a pri tom akú voľnú ruku má.. Neskutočné sklamanie u mňa :/
2023-01-05 12:37:01
Xavihi snáď absolútne nič neserie. Môže to mať dva dôvody: buď berie nejaké upokojujúce tablety, ale už absolútne rezignoval na to, že s týmto mužstvom môže dokázať. Ináč si tu jeho spokojnosť neviem vysvetliť.
2023-01-05 13:19:37
Xavi spokojný...hmm...a čo fanúšikovia?? ?? Mám rád Xaviho(lebo dokázal všetko čo sa dalo),ale teraz neviem prečo neurobí rázne zmeny,ako vtedy keď bol on hráčom... kamaráti Alba Busquets Ferran a jeho obľúbenenec Dembelé sú 0 bodov,nie sú hodný základu....neukrižujte ma?
2023-01-05 13:31:21
jezis kazdy tu place jak male decko. co tak pochvalit supera, ze sa vyhecoval na super vykon miesto nadavania ako sme my hrali zle??? ano robili sme chyby ale to robi kazdy. xavi tu je sice rok, ale uplny tym ma len polroka. to chcete sudit vykony po polroku?? to tu nikto dlho nevydrzi. pametam si jak po 3 prvych zapasoch ManU, sa nasli aj takí, ktorí vyhadzovali ten haga ako trenera. potom sa ani necudujem tejto diskusii tu...ano nehrame idealne, ale ono si to nesadne hned. sport ide dopredu. je jedno ci je to tretoligista alebo prvoligista. kazdy zapas je iny. slabsie tymy sa dokazu vyhecovat na tie silnejsie. podobne jak v hokeji, kde sme boli zvyknutí na vyhry nad danmi, franczuzmi 5:0+ a teraz s nimi hrame vyrovnane zapasy. nezijte prosim z minulosti, ze sme vyhravali taketo zapasy s vysokym naskokom. slovenska mentalita, ked sa prehrava hned treba nadavat jak je vsetko zle. ale ked sa vyhrava tak sme zrazu hrdy narod...ach