Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-01-13 10:17:38
ter stegen, ter stegen -- zasa nechytil dve jedenástky a ani nedal gól
2023-01-13 10:20:16
Roberto predviedol krasnu asistenciu Pedrimu, ale pre tesny offside to nebolo uznane
2023-01-13 10:46:48
Ja to nechápem. Po repre prestávke sú naše výkony hlboko pod čiarou kvality. Hráme od zápasu k zápasu horšie a horšie. Nebyť Ter Stegena, tak včera končíme. Ferran Torres ma neskutočne rozčuľuje svojou hrou. Včera keď nastúpil bol neustále v postavení mimo hry. Mal ich minimálne 6 za taký krátky čas odkedy nastúpil. Ten chalan je neskutočne poplašený, nevie si odsledovať svoju pozíciu voči obrane súpera a o strele ani radšej nebudem písať, pretože tá je u neho neuskutočniteľný sen. Keď nastúpil Busquets, tak naša záloha kopila chybu na chybu. Busquets už skrátka nepatrí do zostavy Barce svojou pomalosťou a neobratnosťou. Nebyť včera hrdinu zápasu Ter Stegena, tak už letíme domov. Ja som doteraz nepochopil tie striedania Xaviho ako napr. prečo stiahol Dembelého, ktorý do vystriedania bol podľa mňa náš najnebezpečnejší útočník. Vysvetlí mi to niekto???
2023-01-13 10:52:28
Ter Stegen 10.
2023-01-13 10:54:28
Xavimu by ste dali akú známku ?
2023-01-13 11:31:20
FDJ hodnotenie 6,6 s komentárom, že mal problém brániť Fekira, Busquets 6,3 s tým že celkom dobre držal loptu v strede a držal tempo hry? 9/10 prihrávok dozadu? Spomalenie hry na úroveň chodcov? Rozpad zálohy? A nikde nestíhal?
2023-01-13 11:41:10
Ja mam z Kessieho divny pocit...pripada mi, ake keby vobec nevedel co ma hrat a chce byt vsade.....
2023-01-13 12:39:44
Kounde ma lepsie hodnotenie nez Araujo? To nedava zmysel. A nemal MATS dostat plne body? Ved vdaka nemu sme vyhrali.
2023-01-13 13:32:25
Ja osobne si myslim, ze VAR uplne nici hru a pozitok z hry. Ukazalo sa to uz na MS a v kazdom zapse ktory pozeram sa to len potvrdzuje.
Odpiskat offside (ako napr. pri prvom gole Pedriho) preto, ze Raphina bol prstom pred obrancom? Chore. Vzdy to bolo o tom, ze ked je to hranicne tak yo kazdy rozhodca vzdy pustil. Teraz? Sak su furt na vysielackach. Pri kazdej kravine ktora sa udeje v sestnastke, ked ani sam rozhodca uz nevie pri tych pravidlach co je a co nieje faul, nevedia ktoru ruku mozu a nemozu odpiskat...normalne ma pomaly ale isto prestava bavit pozerat futbal. Ten pozitok z hry uz davno nieje to co to byvalo. Uz je to komercny sport, kde ide len o prachy a nie o zabavu z hry. Financne pravidla, miliony, dobre ze nie miliardy za prestupy...malo by sa to premenovat. Nemal by to byt futbal ale nieco v zmysle "ako najrychlejsie a co njaviac zarobit"
2023-01-13 21:56:50
FDJ 7,5
Busi 5
Xavi 2