Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-02-02 08:06:52
S hodnotením súhlasím, možno Stegen o niečo viac lebo mal viac menej nudný zápas keďže striel takmer vôbec nemal a za vlastný gól nemôže...ale nechápem tomuto - Koundé bol najlepším obrancom Barcelony v zápase a to na poste pravého beka..tomu mám chápať ako? Keďže najlepší obranca nebol (zo štvorice bol najhorší aj keď podal slušný výkon) a ak sa bavíme o druhej časti (na poste pravého obrancu) - to tam hralo 6 hráčov a z nich bol najlepší? ? Mne táto veta význam nedáva, zlá skladba vety a použité slová
2023-02-02 08:09:08
K Fatimu len tolko, ze chlapec sa straca a ked bude takto hrat az do konca sezony, bude ho treba asi prehodnotit.....Ferran detto....momentalne dve najvacsie bremena....
2023-02-02 08:12:39
frenkie 6,5 velmi malo na priemer ostatnych podla mna… hral kvalitne a co spravil tak spravil sikovne
2023-02-02 08:57:48
Ja som asi videl iny zapas. Kounde najlepsim obrancom Barcy??? Jedine tak vo sne vcera.
FDJ mal slabsich 15min a potom uz isiel ako pila a ma obrovsky podiel na prvom gole.
Fati a Ferran musia odist minimalne na hostovanie,proste nemaju na Barcu a uz dlhodobo-cas vyprsal.
2023-02-02 09:49:23
Od kedy som začala kritizovať Busquetsa hráva ako v jeho najlepších rokoch. Veľmi sa z toho teším, rýchlostne samozrejme nemá šancu ale mám pocit, že v kombinnácii s triom FdJ, Pedri, Gavi, ktorí ho pri návrate zastúpia je dokonalý v odoberaní lôpt, pressingu a v prehľade.
2023-02-02 12:00:47
Nesúhlasím s hodnotením Raphinhu a Lewu. Raphinhova nepresnosť prihrávok bola až veľmi do oči bijúca. To že dal gól z pozície z ktorej by dal aj nevidomý hráč ešte neznamená, že musí dostať také vysoké hodnotenie. U Lewu je to podobné, aj keď jeho snaha pred a v pokutovom území bola častá, ale neefektívna. Zdá sa mi akoby výkonnosť Lewu upadala.
2023-02-02 15:34:28
ta prihravka od raphinhu na Pedriho medzi nohy supera to je umelecky zazitok
2023-02-02 16:06:13
Vykon obecne dobry, no mna najviac potesil Balde!