Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-02-13 06:52:02
Ak Araujo nedostal 10 za včerajšok, tak by sa mal niekto zamyslieť nad sebou. Teší ma Kessie, ktorý sa chytil a desí má Lewa, ktorého prvý dotyk s loptou mi pripomína časy, keď som si sám prihrával loptu vonku o stenu. Bohvie, čo sa s ním stalo...
2023-02-13 07:06:38
Nic, potrebuje dat gol dva mozno z nejakej polosance a je spat, neprospelo mu ani vylucenie ani MS, ale nebojim sa, verim ze uz proti MU ukaze kto je Lewy
2023-02-13 07:08:56
lewa a rafinha za 6, araujo 9.
2023-02-13 07:14:55
MATS - nevidel som vcera problem s rozohravkou, dokonca si odpustil aj obligatne zalozenie protiutoku supera :) Kounde vcera ako na hojdacke, ale viac pozitivny ako negativny pocit z vykonu, stoperi paradne, Balde brusil ciaru, obcas pozicna chybka, ale je mlady, takze taketo veci sa daju odpustit, pivoti ??, Pedri a Gavi - mna najviac zaraza ich herna vyzretost a schopnost zhodnotit situacie na urovni starych mazakov plus Pedri a jeho dribling- wow, Raphinha vcera zial silny priemer, Lewy okrem absencie golu tiez viac nez dobre, skoda, ze sme nepremenili sance, zase sme na konci trpli, ale ta obrana nam dodava od zapasu k zapasu stsle vacsi pocit istoty, velmi dolezite body a obrovsky tlak na Madrid, Visça
2023-02-13 08:30:55
Ja by som trošku vyzdvihol Albiola z Villarealu. V 39 rokov takto zahrať proti Lewadowskemu a dokopy ho k ničomu nepustiť, klobúk dole.
2023-02-13 08:36:51
A za mňa od nás najslabší asi Lewa. Od nového roka mu to absolútne nejde. Kazí hrozne veľa lopt vo finálnej fáze. Odskakuje mu to pri kombinácii, neviem za mňa slabota. Včera prekazil minimálne 3-4 protiútoky nepresnou prihrávkou. Plus ma prekvapuje, že nepremieňa šance, včera jedna tutovica a proti Seville tiež minimálne 1-2. Dúfam, že to zlomí vo štvrtok.
2023-02-13 09:02:34
Trosku sa uvedomte s Lewom... ano nedal vcera gol zo 100% sance, co inokedy premiena...ale bojoval, ziskal dost lopt a krasnou asistenciou sklepol loptou pedrimu na gol (cize az tak sa to neodrazalo, ako pisu kolegovia nadomnou)...je dobre, ze ked sa mu nedari az tak, tak vieme dat gol po kombinacii...Lewa si to setri na stvrtok ;)
2023-02-13 11:05:32
S týmto hodnotením absolútne nesúhlasím. Ak už za včera nedostal Araujo aspoň 9,5 tak neviem čo by mal ešte dokázať. Na druhej strane Lewa včera pokazil (okrem tej narážačky pri góle s Perim) takmer všetko a dostal 7,8. A Torres sa ani neviem či dotkol lopty a dostal hodnotenie vyššie ako Raphinha???
2023-02-13 12:12:59
Málokedy človek vidí tak dominantný výkon obrancu ako včera od Arauja, klobúk dole. Zostáva dúfať, že sa mu budú vyhýbať zranenia pretože je na najlepšej ceste stať sa naj obrancom na svete. Uvidíme ako si bez neho poradíme proti Cádizu, nakoľko bude mať stopku pre žlté karty.
2023-02-13 15:28:01
Je to zaujimave ake dokazu byt hodnotenia zavádzajuce - takuto znamku dostaval Messi,ked sa prechadzal po ihrisku a raz vystrelil na branku a takuto znamku dostane Araujo,ktory sa siel dotrhat.... a zabranil a cisto ! 2 istym golom.....
2023-02-13 16:01:49
No, nevím, nevím. Naše hra je dle mého úsudku téměř v kontrastu s bodovými zisky a umístěním v tabulce. Celkový herní projev je dobrý jen po defenzívní stránce, vzadu máme skvělého Arauja, dobře se jeví Balde. Záložní řada dobře vykrývá prostor, ale dopředu je té kreativity bídně málo. Takový fotbalový soupeř, který nebetonoval a nechával dost prostoru k protiútokům jako Villarreal, měl být potrestán rychlým navýšením skóre, to se vůbec nedělo. Šokující je pro mě vidět Lewu, jak si počínal v několika situacích, kdy to prostě absolutně nebylo on, nekompromisní zabiják. Snad se zvedneme herně a střelecky, protože tato hra stačí pouze na těsná, šťastná vítězství, ale ne na jasnou cestu za titulem. Bojím se, že už s ManU se budeme divit.