Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-02-17 09:31:24
Balde horší než Torres?
2023-02-17 09:35:25
Docela nízký známky i když včera se hrálo velmi slušně. Jak bylo napsáno výše. Sice MATS dostal jeden blbý gól, ale dalších 5 chytil a kdyby ne, byla by z toho další ostuda Barcy. Já bych mu bez rozpaků dal aspoň 8.
2023-02-17 09:41:53
K Alonsovi je napísané že nemal hrať a má druhú najvyššie známku z mužstva :D Jemu by som dal omnoho menšie, niečo na úrovni Koundeho.
Ďalej nesúhlasím s Kessiem, podľa mňa hral celkom dobre a to, že sme ho nevideli je na poste defnezívneho záložníke asi aj dobre. V určitých momentoch dobre podržal loptu a nezmetkoval, plus moc nekazil.
Lewa znova mierne podpriemerný výkon na jeho pomery ( viac ma mrzí, že už aj efektivity odchádza .....v prvom polčase mal tutovicu po strate Malacii, čo dostal loptu sám v šesnástke kde si to katastrofálne prebral a nakoniec ani nezakončil)
Roberto najslabší na ihrisku, od toho sa odvíja hra Dejonga a Kessieho ...ak si o jedného menej v zálohe sa hrá tažko.
2023-02-17 09:43:27
Paradox je, že sme rotovali kvoli nahustenému programu a nakoniec sa zranil najdoležitejší hráč.
2023-02-17 10:45:22
Oplati sa pozriet preco roberto ma 4.9 vid barcauniversal. Naco su hodnotenia kde je jasne ze hodnotitel je uplne mimo a je zaujaty. Vid ich fati za 7. Fati co prihravka to zle a jedina strela co mal dat zahodil.
2023-02-17 11:01:31
nikdy nieje dobre pre obrancov ked menia posty. Xavi to strieda ako ponozky. potom necudo ze obrana bola dezorganizovana. navyse Alonso v subojoch s Rashfordom rychlostne nestihal tak, ze to niekedy posobilo akoby tam proti nemu ani nebol. neviem co vcera Xavi vymyslal
2023-02-17 11:19:16
Ferran bol lepsi nez Balde a Christensen? V akom svete, galaxii, ci vesmire? Lebo vo vcerajsom zapase to nebolo.
2023-02-17 13:50:44
Z kundeho sa stava pomalicky kanonier ?. Ale bez zartov, vcerajsi duel nam ukazal ako nam utiekol spickovy fotbal
2023-02-17 16:44:37
Barcauniversal to co je preboha? Roberto 2 a Kounde co si da vlastny gol ma hodnotenie 8?
2023-02-17 16:49:10
Ja nechápem (a od včera do dneška som nad tým rozmýšľal) prečo urobil Xavi takú základnú chybu už pri určení základnej zostavy. Prečo postavil do základu spomaleného a neistého Alonsa namiesto Chriestensena? Napriek tomu že dal náš prvý gól vzápätí bol pri vyrovnávajúcom, kedy nestíhal Rashforda a bol zamiešaný aj do druhého gólu ktorý sme dostali, pretože cebter z pravej strany nemôže prejsť cez troch obrancov (Alba, Alonso, Araujo) až ku Kondemu, ktorý už iba reflexívne zareagoval tak, ako zareagoval. Potom poslať do hry psychicky zdeptaného Toresa bola absolútna zbytočnosť. Na Fatim aspoň bola vidieť snaha, ale tiež na ňom bola vidieť neistota v hre s loptou. Podľa mňa, včera bol MU lepší aj keď im slepý rozhodca odpustil penaltu, ktorú každý videl len on nie a hlavne rozhodca pri VAR-e nie, tak to už je na zamyslenie!!!