Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-03-03 06:49:41
Pre mňa je najviac šokujúce, že Fatiho agent má toľkú drzosť a veselo púšťa do médií odvážne vyhlásenia, že ak Ansu nedostane viac herného priestoru, tak odíde. Ruku na srdce. Dal by mu niekto viac priestoru, keď je momentálne v hierarchií za Lewym, za Dembelem, za Raphinhom, ale dokonca aj za Ferranom ? Treba povedať že toto postavenie má vďaka svojím výkonom. Viem že tam určite zohralo veľkú rolu aj jeho zranenie a určite aj psychika, ale Barcelona nie je Ajax, Benfica, Porto či iné kluby, kde sa budeme mladým venovať aj 4-5 rokov aby sme ich predali za 10 rokov. Potrebujeme kvalitu hneď a tú momentálne Ansu nemá. Z toho čo som videl v tých pár zápasoch, do ktorých naskočil mladý Alarcon, tak momentálne je nebezpečnejší aj on.

Veľmi ma to mrzí ale je to bohužiaľ tak. Dúfam že sa pozbiera a všetkým nám vybije poistky.
kluc Premium
2023-03-03 06:53:28
Kde je pridané (obrana) musí byť niekde aj ubrane (utok)...proste sa vyhralo a hotovo, hrali sme na to na čo sme mali...som rad za Kessieho, nábehy do 16 sú jeho silná stránka a fdj to je beast, toho keby predáme ako sme chceli alebo chceme tak lepšiu náhradu nenájdeme...
2023-03-03 07:02:49
V podstate sme hrali to, čo obvykle hráva Real. Nechali sme hrať súpera jeho hru a čakali na jeho chyby. Toto som Barcu nevidel hrať snáď nikdy. A s útokom, aký momentálne máme, Xavi asi nemohol vymyslieť nič lepšie 😉. Za mňa výborná voľba.
2023-03-03 07:12:20
najlepsie: zistenie, ze dokazeme hrat slusny beton, atleti by sa mohli ucit:) najlepsi bol kounde, uzasny vykon. mats nestal na ciare a pekne zachytaval centre, v podstate nic narocne nemusel riesit, ale dodal potrebny pokoj. dobre, ze nehral lewa, vcera torres skvele pressoval, to by robert nedal. najhorsi ansu, zabranil golu, usmieval sa jak jebnuty, to bolo na facku. a tie jeho vyklusy namiesto tvrdeho pressingu..to bolo co?
2023-03-03 07:42:05
Fatiho posledné zápasy a výkony ukazujú ze čím skôr ho spenazit kým sa to ešte dá a ma zmysel, za Kessieho som rad
2023-03-03 07:44:07
Hanba obom tímom ze v el clasicu padne jedna strela na bránu aj to odrazený vlastenec
Odvetu ani nepozeram otras pre oko diváka
2023-03-03 07:48:11
Som milo prekvapeny z toho clanku. Velmi hutne vystihuje to co sa dialo na ihrisku.
2023-03-03 08:23:04
mimo temy, ale vsetci co nadavate na VAR ked nam rozhodca neuzna gol na zaklade milimetroveho ofsidu ktory bol si uvedomte, ze vcera by nas gol NEPLATIL
2023-03-03 10:05:14
Medzi najlepšie mohol zahrnúť Lukáš aj to že vyhrali a tým pádom tu nemusíme čítať "výgrcky" baleťákov , ktorí sú tu po každom EC.
2023-03-03 11:04:49
Uz som to písal niekde, ale tuším ze tento tím dokáže uhrať výsledok aj so zlým výkonom.. A to je najväčšie pozitívum, lebo to vyhráva tituly.