Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-04-02 08:47:02
Gavi, Alba a ter Stegen top...naopak fati aj napriek gólu slabota 🤷
2023-04-02 09:23:56
Fati slabota, snáď ho gól nakopne. Prekvapil ma Ferran pri zakončení, s akou ľahkosťou. Nedávno by si odkopol uši alebo prekopol tribúnu
2023-04-02 09:45:20
Fati napriek gólu slabota? Dobre ráno. On hral takto vždy. Čiže nehral nič, len mu tam pár gólov padlo, ale mal malo rokov a padlo mu to pár zápasov po sebe, tak už fanúšikovia v tom marazme mali nového Messiho. A čakali, že vekom to bude ešte lepšie. Ale góly padať prestali a zrazu nemal čo ponúknuť . Včerajšok bol presný obraz jeho ako hráča. Nespraví nič. 1vs1 slabučký. Kombinácie často pokazí a pár krát aj školácky. Ale dal gól. Snáď ho ten gól nakopne? Dokedy bude u ľudí prevládať tento hlúpy názor, že jeden gól niekoho nakopne a zrazu bude kvalitatívne inde? Hahaha.
2023-04-02 09:52:32
tomu sa povie skvela forma timu, ked naskocia aj slabsi hraci a lavickari a podavaju skvele vykony. na zaklade skvelej moralky, skvelej praci pravidelne nastupujucich hracov a fungujucemu zabehnutemu systemu
napr. vcera Garcia, alebo Alba, Alonso, Roberto, Kessie ktori v polednom case vedia podat velmi solidne vykony
2023-04-02 10:39:41
aj keď sme vyhrali 4:0, prvý polčas nestál za nič, mal som pocit, že hráme bez útoku, alba pokazil, na čo siahol, levandowski v 30. minúte tak prihral dozadu, že len-len z toho nebol gól,f atiho ani ferrana nebolo a lewa mi pripomínal cvičnú tenisovú stenu, od ktorej sa všetko odráža -- našťastie hral nico, gavi, koundé araujo a ďalší -- klamať si do vrecka je najhoršie
2023-04-02 11:01:55
rambla Komentuješ ale zápas si nepozeral.Na ktorej pozícii si videl hrať Nica?Nico je na hosťovaní vo Valencii!!!Hlavne treba niekoho opľuť.
2023-04-02 12:47:47
👍👏
2023-04-02 14:22:32
Fati bol ako školák niekoľko krát si nechal vziať loptu ani prihrávka ani strela len tak ďalej a v lete bude prvý kto odide a právom lebo nestačí mať 10 na drese ta sa asi vráti Messimu