Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-04-06 06:20:44
Ten druhej poločas se teda opravdu nepovedl. ::confused:: Je škoda těch absencí v tomhle dvojzápase ale bylo vidět že i když v prvním zápase chyběl celej útok, tak daleko větší problém je pro nás když chybí záloha-bez Pedriho s De jongem tam opravdu včéra nebylo nic.
Kritizovat ale nebude protože jsme táhli sérii 3 výher v EC za sebou a po tom druhym gólu se už jen dohrávalo.
Teď se hlavně nenechat tímhle ovlivnit( jde jen o pohár) a dotáhnout do konce to nejdůležitější-Titul.

Jinak to bude chtít v příští sezóně zapracovat na tom, že zase máme na jaře hromadu zranění a s tím pak k lize jen těžko můžeme hrát i poháry
2023-04-06 07:43:08
Sustredme sa na tych co hrali -nehrali. Za mna katastrofa Alonso. na tejto urovni mu odskakuje lopta. Pozicne hroza. Vystupi z linie a otvori stred,ked vobec nema istotu zisku lopty atd atd.
Zobudia sa snad aj ti,ktori po otrasnom vykone Fatiho (ale jednom gole),ho velebili a to iste Ferrana.
Mozu hrat proti Elche a tam to konci. Busi extremne pomaly a slaby.Po vojne je kazdy general,ale 3x v rade to iste a potom to cakas aj stvrty? Myslim Arauja na Vinicirkusa. Nechal by som hona stoperovi s Koundem a skusil na praveho beka Baldeho,vlavo Jordi.
Ale v utoku sme cajovi a Lewa je fakt sam a nekrmia ho.
2023-04-06 08:27:21
Pro mě je výsledek 0:4 dost velká ostuda. Hodně mi vadilo jak padl první gól. Hrálo se vzadu na riziko bez duvodu, a podobně to bylo v rozhodující zápasech s Bayernem a Interem, byl tam i nějaký příspěvek rozhodčího, ale díky superlize holt nejsme teď moc populární. Za mě palec dolů pro Xaviho tentokrát. PS i v minulem zápase s realem který jsme vyhráli měl real sance z brejku, akorát je nedal...ty chyby se za mě opakují a já osobně bych zvážil angazovani Kloppa.
2023-04-06 08:33:04
Ja nerozumiem jednej veci, ako sa môžu za stavu 1:0, resp 2:0 kým je ešte šanca, hentak zrútiť! Vlani Real prehrával v LM vo vyraďovacke s PSG už 2:0 a otočili to
2023-04-06 09:11:55
Náš najväčší problém stále trvá: dostaneme gól v dôležitom zápase a tím sa mentálne zrúti.
2023-04-06 11:21:08
Tých čipov sme už teda pomenili 🙂 Pomaly každej prehre či remíze je reč o výmene čipov🙂
2023-04-06 16:57:03
Vyhráme ligu, Real vypadne v LM...a kto bude mať tento rok cennejšie trofeje??