Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-04-11 07:05:43
Som sklamaný hrou hráčmi Barci.........ale čo narobím.
2023-04-11 07:08:03
Nech uz je koniec sezony cim skor. Hadam to uz nejako zvladneme a nepokazime si to. No sme v takom kŕči povedal by som.
2023-04-11 07:08:55
mozno by ericovi naozaj viac sedel pivot, v obrane je tragicky. vcera podpriemer od vsetkych, vyzerali, akoby odbehli polmaraton pred zapasom. ale navysili sme naskok:)
2023-04-11 07:14:15
škoda, že tí, čo hodnotia, neboli včera na cap nou a pozerali celkom iný zápas -- a nikto ich na to neupozornil... robertovi sa nedalo vyčítať"... bože môj
2023-04-11 08:15:53
No dokážu si představit, že kdyby nastoupili Dembélé, Pedri, FDJ, tak by jsme určitě měli 3 body. Bohužel máme dost slabo lavičku a Girona bránila dobře a hráči se špatnou formou jako Fati nebo Roberto neměli šanci. Mrzí mě Raphinha, který fakt makal na 100%, ale dost kazil. Škoda je vidět, že fakt hodně chce na rozdíl od Fatiho. Ale řekl bych, že i Fati už jde trochu nahoru o proti zápasům před pár měsíci. Ale i to navýšení náskoku o 1 bod je furt navýšení, které se při boji o titul bude počítat. Do příští sezóny budou muset přít změny. Tým by potřeboval okysličit.( min 2-3 hráči)
2023-04-11 08:56:27
Přijde mi smutný, že jediný kdo se snažil něco vymyslet a byl schopný poslat před bránu nebezpečnou přihrávku byl Alba, jinak útok úplně bezzubý.
2023-04-11 09:39:37
Toto hodnotenie je také...buch po bruchu! Ani jeden hráč si nezaslúži hodnotenie nad 5. To čo včera predviedli bola jedná obrovská tragédia bez akéjkoľvek réžie. Hráme zápas od zápasu horšie a horšie. Našim jediným šťastím je, že máme taký náskok pred Realom a že Real, tiež hrá v lige úplne nič v porovnaní s LM:
2023-04-11 09:54:34
Chýba Pedri a Frenkie. Bez nich je to pomalé a bezzubé. Fati mal prekvapivo dobré hodnotenie, ale podľa mňa je stratený a neverí si. O Lewovi píšu, že je z formy, ale keď nedostava finálnu prihrávku, ťažko niečo v pokutovom území narobí.
...bude to ťažký záver sezóny....
2023-04-11 10:20:44
Chlapi, a zas sme to tu mali. Busi a Roberto. Zle hrali s Realom/pomerne ťažký súper/ včera s Gironou?, no otras. Nechcem sa opakovať ale oni nemôžu hrať spolu, vlastne vôbec tam už nepatria. Busi možno keď hrá v zálohe Pedri a FDJ. ale do kedy. Nech ho nechajú ísť preč. Oni nemajú ani na striedačku.
2023-04-11 12:47:49
K posledným výkonom si môžme povedať jediné. Ukazuje sa to ako nám chýbajú zranení hráči a zároveň to, že nám chýba šírka kádra. Na súpiske A-čka máme aktuálne 18 hráčov, z toho sú štyria zranení. Okrem toho hráva pravidelne dvojica Gavi, Baldé ktorí sú hráčmi rezervy. Môžme sa sťažovať na to, že hrá ten alebo onen hráč, no Xavi veľmi na výber nemá.
2023-04-11 13:47:35
Takze Fati az 6.1, a Alba, ktory to tam rozhybal ako nikto, len 6.2. A Ferran 6.3. Mmmkay... Ja uz asi raz a navzdy prestanem citat hodnotenia hracov.