Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-05-03 11:14:42
On to chcel robiť rozumne. Začať od nuly. Teraz chceme všetkých udržať a priviesť Messiho.
2023-05-03 11:29:22
Takže už sme sa dozvedeli, že je žoldnier, zapredanec a ide mu iba o peniaze... Aspoň podľa veľa diskutujúcich. Teraz sa dozvieme, že je blbec, lebo nechce v tíme Messiho, Busquetsa, Roberta a Albu.

On je zodpovedný za športový projekt a pokiaľ nemá hlavné slovo on, tak načo bude v Barcelone?
2023-05-03 11:39:31
Kdyz nechce Messiho tak at jde🤗
2023-05-03 11:56:26
Ja sa mu nečudujem. Má byť zodpovedný za športový projekt, aby stabilizoval klub. A kecá mu do toho prezident,Xavi henten a tamten. Chápem, že vždy musí byť nejaká diskusia ale keď si nakoniec každý spraví podľa seba tak sa mu nečudujem, že chce vyskušať novú výzvu.

A pre tých čo sa smejú na AstonVillou. Tak podľa mňa je to jeden z najviac progresívnych klubov v PL, majú peniaze ale investujú rozumne. Majú toptier trénera a hrajú perfektný futbal. Verím tomu že do pár rokov možu byť na vrchole.
2023-05-03 13:31:58
Chcel posunúť barcelonu do nové éry ale očividne niektorý ľudia sú proti
2023-05-03 15:24:46
Udrzat Roberta Albu Busquetsa je krok spat.

Messiho by som Este bral, AJ ked Len na 1-2 roky. Stale je platny clen a Este kntomu zadarmo, a poriadnu rozlucku aby mal s Barcou.

Inak treba stavat na Araujo Kounde Balde, Frenkie, Pedri, Gavi, Yamal (Pripadne Roque, Abde).
2023-05-03 16:17:39
Asi zistil, že je pri rozhodovaní obmedzovaný niečím (či skôr niekým), čo nečakal alebo mu to nesedí.
Barco10 Premium
2023-05-03 16:59:39
Zatial jediny po dlhej dobe co mal nejaku viziu chcel sa zbavit starcov s velkym platom na busquersovom mieste by mohol hrat frenkie mohol hrat kessie vsadit na mladsich tak nie nase vedenie chce radsej gunda busquetsa roberta jediny co to vidi triezvo asi ze messiho tu chce polovica len koli emociam chcu vidiet velky navrat co chcem aj ja samozrejme len aby to nadsenie po patu zapasoch neopadlo proste neviem spravili sme krok dopredu v tejto sezone a teraz asi zase chceme preslapovat na mieste ..... premna skoda ze odchadza