Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-05-25 07:33:47
tak miesto toho, aby dali dodatocny trest aj hracovi valencie za drzanie pod krkom (ak to bolo take vazne, nevidel som)...tak ti hlupaci zrusia cervenu kartu za uder? im nacisto prepina z toho vinciusa
2023-05-25 07:56:19
V roku 2010 bol môj švagor v Južnej Afrike na zápase Francúzska vs JAR (FRA prehrali 1:2).

Vravel mi, že na štadióne domáci (prevažne černosi) pokrikovali po hráčoch Fr. všeliake rasistické poznámky (White chicken, Fking colonists...), pľuli na nich, maniacky si tam pľuvali pod nohy...

A počuli sme niečo o tom v médiach? Alebo robilo sa z toho take halo? Ta kdeee... Len oni su chudáčikovia utláčaní. Omg, hlavne že Bubba sa arogantne správa zápas čo zápas a teraz vyplakáva.
marko31 Admin
2023-05-25 08:35:10
Samozrejme rasizmus by mal byt odsúdený v akejkoľvek podobe ale v tomto prípade si za to vinco môže z veľkej časti sam, pretože nie je jediný futbalista tmavej pleti a na ostatných sa tolko nepluje. Keby zbytocne neprovokoval, nesimuloval, nerozhadzoval rukami a nehadal sa s rozhodcami, ale viac sa sustredil na futbal, mozno by to nebolo také vyhrotene. Je vsak smutne ze sa to deje aj v tejto dobe, no nie je úplne bez viny ani on. Su to len dôsledky jeho správania.
2023-05-25 08:53:14
Vykaslite sa na farbu pleti. Riesme podstatu: hrac niekoho udrie a zrusia mu cervenu... toto je problem !!!!
kam to povedie?? Takze odteraz ,ako precedens bude fungovat nieco ako:
"ano drbol som mu po papuli,ale predtym mi povedal,ze moja mama je...." a tym padom to bude v poriadku?
2023-05-25 09:29:50
Cela La liga ide do hajzlu postupne... Niekedy som pozrel sem a tam Premier League...dnes uz pozeram len Barcu a inak stale PL. Moje zelanie?
Nech vystupime z LL a ideme do PL :)
A Real nech ide do Polskej Ekstraklas.
2023-05-25 12:59:51
Chlapci, istý Jano vám to vysvetlí na príklade Gaviho, ktorý fauluje, háda sa s rozhodcami a bolo mu odpustených niekoľko ČK...
2023-05-25 14:27:29
Vini čiernej pleti je a občas sa správa ako cirkusantská opica. Tak to jednoducho je. V jeho prípade označenie "čierna opica" nieje až tak mimo. Keby som sa ja tak správal na ihrisku ako občas on, tak po mne pokrikujú "plešatá opica", pretože som plešatý a správal by sa ako cirkusantská opica. A mohol by som si za to sám, kór keby som sypal také krásne góly protivníkom ako ich sype Vini. Čo vie fanúšikov protivníka pochopiteľne riadne vytočiť aj bez tých jeho grimás a gest po vstrelení gólu.