Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-05-26 17:45:10
aké to je pravidlo 1:1 vie mi to niekto vysvetlit ?
2023-05-26 17:51:02
on ho presvedci akurat k odchodu
2023-05-26 18:06:35
Bolo by to krasne leto, keby Dembele odisiel.
2023-05-26 18:12:38
Dúfam, že tento (po)čarodejník ostane! 🤎
Ako sa píše v článku:

1.Tréner FC Barcelona už dlho tvrdí, že Dembélého považuje za nenahraditeľného člena svojho tímu...

2.Katalánci dúfajú, že sa čoskoro dohodnú na predĺžení zmluvy do roku 2027.

#Factos
#DembeleContractMatter
#BarcelonaHospitalsFirst
2023-05-26 20:01:43
PSG může pomoct jen super liga,za poslední roky se z nich stalo velký jméno a každý rok aspirant na ligu mistrů a velká značka hlavně...ale měli to nejlepší na světě Neymar Messi mbappe ale nevyhráli ligu mistrů a problém je že liga je hodně slabá a tak bez logo mistrů to není tak zajímavý ani pro hráče ani pro fanoušky...a hlavně ultras se zachovali k messimu a Neymarovi tak jak se zachovali... A větší jména než tyhle dva už tam ani dostat nemohli a vyštvat taky ne...a mbappe chce jít pryč halland tam nikdy nepůjde...takže je dost velká šance že upadnou v zapomnění pokud se něco nezmění a to hodně
2023-05-26 20:35:48
Zo začiatku sezóny som bol skôr za odchod Raphinhu, ale po Dembeleho zranení keď nie a nie aby sa vrátil na ihrisko sa táto situácia skôr otočila. Hoc považujem Dembeleho o kus kvalitnejšieho hráča ako Raphinhu hlavne kvôli driblingu, tak už nemám strpenia nad Dembeleho zraneniami a jeho platovými požiadavkami, ktoré isto bude mať prehnané pri novej zmluve.

Máme 2 kvalitné pravé krídla, ale ani jedno ľavé viacmennej. Vedenie sa preto Xaviho pýta koho predať a Xavi hovorí nikoho. Raphinha na ľavo hrať nemôže a Dembele tým, že je obojnohý áno, ale hrá tam horšie. Len nechápem toho Xaviho, čo nechápe, že bez predajov nebudú nákupy. Niekoho na predaj musí zvoliť.
2023-05-26 23:26:25
Len nechápem o Aku vyměnu ide Ked dembele má zmluvu a Messi je volný hráč
2023-05-27 14:50:42
Videl niekto,že sa niečo zmenilo na našej hre,keď sa Dembo vrátil?,ja nie,no a ja ani nie som žiadny expert...