Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2024-03-05 10:29:22
No a aký zmysel bude ho nechávať do konca sezóny ak vypadneme s Neapolom.. nech už pride nový, tak aby mal viac času na prípravu k ďalšej sezone..
marko31 Admin
2024-03-05 10:31:52
to mu laporta neurobí. jedine, čo je pre mna iste, je to, že laporta nechce pospiniť xaviho odkaz, ktorý tu zanechal ako hráč, tym ze by ho vyhodil, hlavne nie po tom, ako na neho on naliehal aby prišiel trenovat barcelonu. kedže vieme ze po sezone konci, nebudu sa tu robit zbytocne drámy. xavi sa rozhodol ze skonci po sezone, tak to treba respektovat a nie ho teraz hanit za každý gol, ktorý dostaneme. herny prejav sa nepaci ani mne, vela veci je pre mna nepochopitelných, ale toto xavimu neberme a nechovajme sa k nemu ako k špinavému psovi. prišiel sem, aj napriek tomu, že to on zrejme este tak necitil, tak mu aspon doprajme dostojny slobodny odchod. nato je dost inteligentny, aby pochopil, co je nad jeho sily. som si istý, že dáva klubu to najlepšie co v nom je, žiaľ to nestačí, ale uprieť mu to nemožno.
2024-03-05 10:35:36
To mal skončiť už skôr a na zvyšok sezóny trénoval Rara Márquez vyjadrenia Xaviho že končí po sezóne hráčom ani klubu nepomohlo naopak neistota nervozita chaos sa prenieslo aj do šatne aj na ihrisku
2024-03-05 11:52:09
Xavi sa dočkal pochvaly od fanúšikov aj hráčov, najmä po vynikajúcej forme Barcelony v La Lige..............tak mi odehrajeme jeden slušný zápas z dvaceti a už je to vynikající forma ....
2024-03-05 12:11:00
Všichni rychle zapomněli jak jsme na tom byli za Koemana. Xavi s týmem udělal titul o parník a stejně je to všem málo...
Kdy už ostatní pochopí že v této chvíli nemůžeme bojovat s nejlepšími je mi záhadou. A to hlavně když nikdy nemáme kompletní sestavu.