Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2024-03-13 20:16:23
Ah Shit, Here We Go Again 😅
2024-03-13 20:31:05
Dobre tak. Je tu viac než vítaný.
2024-03-13 20:45:23
To som presne čakal. Ale ak by som si mal vybrať medzi Romeum a Robertom tak určite Roberto lebo Roberto síce nehrá síce na RB lebo nikdy ani RB nebol a nebude, ale na DM alebo CM dokáže zahrať niekedy celkom slušne. Minimálne ako náhradník určite zďaleka nie je najhorší a nepočul som, že by sa sťažoval na pozíciu náhradníka.
2024-03-13 22:16:04
Zvlastna kariera. X rokov sa trapil/ho trapili na tom pravom obrancovi, kde bol podla mna totalne priemerny hrac. Ako nahradnik do zalohy je to fajn moznost. Ak mu to nevadi.
2024-03-13 23:04:02
Super, nedocenený hráč, pri ktorom keď nastúpi, tak tu vypIakáva viac než poIovica komunity a pritom tie výkony nie sú ani zdaIeka tak tragické ako sa tu poväčšina tvári, avšak chápem kritizovať a všetko ohundrávať je teraz v trende asi. Pritom do záIohy je super aIternatívou, keď sa nám zrania naše opory. NekonfIiktný, zmierený s Iavičkou očividne, na ihrisku vypIuje aj dušu, pIatovo pojde doIe si mysIím a hIavne nebudeme musieť minúť daIšie peniaze na to aby sme ho nahradiIi niekým iným.
2024-03-13 23:12:57
pred 3 rokmi som sem pisal ze menim zivotospravu a zacinam zit zdravo lebo sa chcem dozit robertovho odchodu z barcelony. Vidim ze budem musiet este minimalne rok potiahnut bez klobas, hamburgerov, piva a cigariet
2024-03-13 23:56:20
Doufám, že když už prodlouží, tak jenom o rok a hlavně už do konce angažmá nenastoupí na RB, kde je naprosto marný. Včera mě přesvědčil, že na CM zvládne hrát obstojně, takže pokud to bude nutné, tak mi prodloužení vadit nebude. Ale zajímalo by mě kam ho napasírují, protože na RB v příští sezóně bude Cancelo a J. Araujo a záložníků si můžeme dovolit co nejméně, takže 6. Roberto hraje na CM, kde máme FDJ, Gunda, Gaviho a Pedriho(předpokládám, všichni fit do další sezóny). Na CDM někdo přijde místo Oriola a na CAM máme Fermína. Což je 6. Hlavně ať odejde Oriola a Alonso.
2024-03-14 05:05:24
Fakt tohle ještě někdo čte? :D Co měsíc to 5 článků o tom, že Roberto zůstává nebo ne?