Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2025-02-09 22:10:58
Francisco Javier García Pimienta rodák z Barcelony tréner FC Sevilla. Myslíte, že on svojim hráčom dal pokyn, aby toľko okopávali našich? Ved ako tréner v béčku alebo céčku ich mohol trénovať. Toľko "skrytých" faulov... Inak Gavi mal dostať za ťahanie za dres v strede ihriska žltú kartu. Hlavne škoda rýchlej odpovede na gól.
2025-02-09 22:20:16
Raphinha!!!💪💪💪
2025-02-09 22:27:22
Co kurva???
2025-02-09 22:28:49
Červená karta ? Whaat ?
2025-02-09 22:30:59
A co teď faul na Pedriho?ani zlutá?
2025-02-09 22:43:21
NEmůžu si pomoct, ale No.1 by měl být prostě Peňa
2025-02-09 22:48:42
Szczesny chyta isto ale
2025-02-09 22:58:32
Skvělá hra, zisk 3 bodů a zlepšení hry ve druhém poločase.
2025-02-09 23:04:19
Gavi proste hrat nemuze, nema na zakladni sestavu. Po jeho odchodu hra uplne jinde
2025-02-09 23:05:10
Pedrimu at drzi zdravi, nas nejlepsi hrac. Silena forma
Cule90 Premium
2025-02-09 23:06:33
Brutalny 2. polcas klobuk dolu, Flick opat skvele striedania. Inak vie mi niekto vysvetlit 2 veci: prva preco platil nas stvrty gol? Eric stal v ofsajde, ked Olmo tecoval loptu. Druha preco Fermin dostal za ten zakrok cervenu? Bol to skaredy kontakt o tom ziadna, ale trafil predsa prvu loptu, nebolo to ani len zozadu kedy by ho protihrac nevidel. V tom pripade by sa mal piskat faul obrancu zakazdym ked urobim sklz za lotou, trafi najskor loptu a potom hraca.
2025-02-09 23:17:30
Škoda tej redky. Žiaľ, ten faul spĺňal definíciu "reckless play", aj keď sa Fermin najprv jemne dotkol lopty. Inak spokojnosť s našim výkonom.
Simao Premium
2025-02-10 00:46:42
Veľmi solídny výkon, aj keď tá červená možno nemusela byt, nevidel som tam úmysel zraniť protihráča, nohy mal prikrcene, ale nebezpečne to bolo..
Pedri ak bude zdravý, o 2-3 roky bude na rovnakej úrovni ako Xavi.
Rafa, ak vyhráme LL/LM, kandidát na ZM #1
Veľmi príjemne prekvapuje FDJ
Flick by nebol flickom, bez Martina to proste neide :)
2025-02-10 08:07:53
Som prekvapený, ako Sevilla dohrávala súboje. Viem, že im tečie do topánok, ale toto som nečakal. Hráči Barsi sa dali strhnúť a preto bolo zbytočných ZK aj na našej strane.........Striedanie Cubarsiho za Arauja bolo podstatné, po jeho príchode do obrany sa hra obrany vystužila ešte viac.