V prvom semifinálovom zápase idú do vedenia Nemci. V zápase sa v podstate nestihlo stať pred gólom nič závažné, hneď prvú, no o to väčšiu pozičnú chybu pri rohovom kope Nemecka využíva úplne nestrážený Thomas Muller. Ten striela už svoj piaty gól na turnaji.

11‘ Muller 0-1

Obrovský šok pre Brazíliu!!! Po 23. minútach sa ukazuje, že Brazília na Nemecko zatiaľ absolútne nemá, Muller s Kroosom si rozobrali obranu súpera a ponúkli Klosemu stopercentnú šancu, ten ju na druhýkrát premenil.

23‘ Klose 0-2

Šok pre domácich pokračuje, Brazília popravená a zahanbená, po necelej pol hodine hry je to 4-0 pre Nemecko. Brazília inkasovala 3-krát za 3 minúty. Aby toho nebolo málo, tak je to v 29. minúte už 5-0.

24‘ Kroos 0-3

26‘ Kroos 0-4

29‘ Khedira 0-5

V druhom polčase ešte pridal dva góly aj Schurrle, na 1-7 potom v 90. minúte znižoval Oscar.

2014-07-08 22:26:49

Nepochopiteľne je, ze ako si v takejto spoločnosti brazílskych patlakov podľa Scolariho nenašiel miesto Ronaldinho, alebo Kaka, teraz by potrebovali invenciu, rýchlu myšlienku smerom hore, proste umenie a on tam ma len beziace manicky s vyplazenymi jazykmi...

dumbo

17
2014-07-09 01:09:11

Lepšie by som to nepovedal, všetko stavili na Neymara a teraz sa ukázalo. že celý turnaj prechádzali so šťastím a pomocou rozhodcov a nemci im to zrátali aj úrokmi. Tak im treba keď legendy ako Ronaldinho alebo Kaká nemohol zobrať aspoň na lavičku.

Taylor, nejak nestihas :-D

... a teraz otazka znie, dostanu Brazilci desiatku do polcasu? :-)... a ake smutne, ze ta skvela brazilska obrana stoji iba na Silvovi

Taylor

22
2014-07-08 22:40:00

Ok, práve som prišiel o 10 minút svojho života, ktoré mi už nikdy nikto nevráti... :-D Zároveň sa ospravedlňujem, no rýchlejšie to fakt nešlo.. :)

2014-07-08 22:45:54

Ja som presvedčený že aj ked Spaniely nehrali na týchto MS 2014 nič,tak proti Nemcom by uspeli a boly by snimy dosť vyrovnaný súper

johan

13
2014-07-08 22:50:14

ja si myslim to iste... a, prosim ta, daj tvojej slovencinarke jednu po papuli... akoze za mna, diky ;)

Kvasimodo2

12
2014-07-08 22:51:44

Sorry ale ona je strašne pekná a to by som jej nespravil.A už som vyšiel zo školy tak asi sa sňou už ani nestretnem

Branko

-3
2014-07-09 12:25:22

Nauč sa pravopis, Kvasimodo a až potom píš. Otravuješ!

sokar

1
2014-07-08 22:36:49

13.06.2014 - titulky takmer všetkých športových denníkov: "Tiki-taka je mŕtva!!!" počkať? čo to dnes vidím? mám akési déjà vu :D

Asinka

21
2014-07-08 22:39:41

Ked tam vidis tiki taku, tak mi ta je luto :D Nemecko hraje to, co Bayern pod Heinkensom, drzanie lopty a rychle protiutoky.

sokar

-2
2014-07-08 22:43:13

nemecko hraje to čo hrala Barca prvé dve sezóny pod Pepom, to že tvoja pamäť nesiaha tak daleko sa dá odpustiť iba tvojim vekom

Asinka

6
2014-07-08 22:46:45

Nie, jedine, co sa da ospravedlnit tvojim vekom, je spajanie kazdeho drzanie lopty s Barcelonou a tiki taka. Napr. na drzanie lopty hral casto Vag Gaal napr., ked trenoval Bayern, ale to je davnevsie trocha, to si pamatat nemozes..

sokar

-3
2014-07-08 22:48:16

pravda jeho si v bayerne nepamätám, stačí mi že sa pamätám obe jeho pôsobenia v Barce, nič viac sa mi o nom neoplatí pamätať :D

2014-07-08 22:36:52

Takto to vyzera ked je tím postaveny na 2 hracoch, bez neymara a silvu by skoncili v skupine

Kvasimodo2

1
2014-07-08 22:47:32

No a čo.Brazília bude mať ešte šancu hraťo tretie miesto aj so Silvom síce bez Neymar tak nech tam aspoň uspeje

Kvasimodo2

4
2014-07-08 22:49:33

Ale najviac ma sere že tá sprostá simulácia Fifa zasa uhádla víťaza MS.Ale dúfam že im to vo finále ukradne Argentína alebo Holandsko.

siralex

20
2014-07-08 22:54:52

Brazilia mala doteraz na MS vzdy majstrov, teraz ma iba remeselnikov, okrem Neymara ziadna kreativita, ak sa niekto este pamata na MS 2002, tak vidi ten obrovsky rozdiel uz od zaciatku sampionatu

Dr-QQ

10
2014-07-08 23:04:35

Ach, kde sú tie časy, keď Brazília hrávala krásny futbal! Také mužstvo z MS 1982 alebo ešte lepšie z MS 1970!

MAcheS

26
2014-07-08 23:16:53

Greenpeace zvyšuje aktivitu, v Brazílii na štadióne 75-tisíc zdochnutých kanárikov

Tom10

5
2014-07-08 23:37:09

Kvalitná obrana je nanič ak nezahrá záloha a útok. Preto barcelona kupuje "nepochopiteľne" zaloznikov a útočníkov miesto stoperov

2014-07-08 23:53:43

ale pacilo sa mi, ako sa na konci modlili aj napriek velkej porazke.. vela stastia proti holandsku, a nemci daju dole argentinu :)