O Messim sa často hovorí, že nie je z tejto planéty kvôli množstvu gólov a asistencií a samozrejme aj hre, ktorú predvádza. Je tu však ešte jeden aspekt, ktorý stojí za povšimnutie.

Leo nemá slovo odpočinok v slovníku. Hviezda FC Barcelona chce odohrať každú jednu minútu sezóny. A tak vyzerá aj jeho štatistika. Napríklad, odohral všetkých posledných 24 stretnutí Barcelony. Dokopy je to 2160 minút. A napriek tomu si dokáže udržať svoju fantastickú úroveň. Nikdy predtým Leo nemal na konte toľko minút bez prestávky.

Aj štatistiky počas tejto série sú famózne: Barca vyhrala 22 zápasov, remizovala so Sevillou a prehrala jedine s Malagou. Messi dal až 24 gólov. Ak Messi hrá, Barca skutočne vyhráva čo sa dá.

Donf

34
2015-05-02 10:52:03

Na polčas keď bude rozhodnuty vysledok by ho mohol stiahnuť .. predsa nas čaká Bayern . a to iste aj Neymar alebo Suarez :)

Barsenal

33
2015-05-02 10:53:24

Ak sa na to citi a verim,ze to s nim aj konzultuju,tak v tom nejaky problem nevidim.Vie sa v zapasoch aj posetrit,co sme neraz mohli vidiet a aj tak vyhrat timu zapas ci uz golom alebo prihravkou.Ak chce hrat a citi sa fajn-nech hra stale...

ronyy101

25
2015-05-02 11:07:28

Máš pravdu. V zápasoch keď už vyhrávame 3-4:0 a je do konca nejakých 20min. tak prepne na šetriaci režim. Veľa ľudí tu na neho potom nadáva , že 2. polčas odchodil. Ale načo sa bude zbytočne snažiť dať ešte 1 gól naviac keby sa pri tom mohol zraniť. Už nemá 22-23 rokov , že chcel dať čo najviac gólov v zápase. (Na to tu je iný pacient.)

FCBkraken

11
2015-05-02 10:57:52

pochybujem ze messi pojde dolu ak bude nejaky dobry vysledok do 60min ..skor suarez,neymar alebo iniesta

fofo112

19
2015-05-02 11:33:11

Messi, rozhoduje,Messi tvorí hru,Messi striela goly,cíti sa potrebný na ihrisku, nie na lavičke a čo je na ňom obdivuhodné,že si vie rozložiť sily na celých 90 minút nelieta tam splašene ale akonáhle cíti príležitosť ide do toho skratka je to futbalista ktorý nemá vo svete obdobu.