Dovolenky sú už pre všetkých na konci, sezóna už klope na dvere a teraz je rade tuhá príprava. Barca už niekoľko dní trénuje v pomerne konzistentom zložení a dnes sa dokčáme aj prvého prípravného duelu pred sezónou 2016/17. Culés museli bez svojich miláčikov vydržať pomerne dlhú dobu, Blaugranas sa však vracajú a môžeme sa opäť tešiť na Messiho, Suáreza a ostatných.

Zápas začal pomerne svižne, Celtic hneď dvakrát nebezpečne pohrozil, bránu však hráči Brandana Rodgersa trafiť nedokázali. Skóre však napokon krásnym spôsobom otvoril v 11. minúte Arda Turan. Dúfajme, že je to prvý signál lepších výkonov v podaní Turka, ktoré od neho tak očakávame.

11' Turan

Glasgow sa v 29. minúte dočkal vyrovnania. Po horibilnej chybe mladíka Martineza sa už veľmi jednoducho cez Masipa presadil ostrostrelec domácich Leigh Griffiths. Vednie ale Škótom pridlho nevydržalo, Ambrose si totiž po Cámarovom centry dáva vlastný gól. 31. minúta, 2 - 1 pre Blaugranas.

29' Griffiths

31' Ambros (v.g)

Skóre prvého polčasu zaklincoval Munir, ktorý vyťažil zo skvelej prihrávky Luisa Suáreza a triafal už iba prázdnu bránu. Solídne predstavenie, Barca!

40' Munir

zdroj: forcabarca.sk

MAESTROOO

38
2016-07-30 19:24:31

Nechcem súdiť po 15 minútach ale toto je akokeby nový Arda ! Hned o začiatku aktívny :) Zatial som velmi spokojný :)

2016-07-30 19:36:33

Messi-Denis...tak ti dvaja si pekne rozumeju.

2016-07-30 19:40:02

Ten potrat co hra stopera tak to by som urcite zahral lepsie aj ja to je drevo ako z horskeho preboru nebeha pomaly nevyviezol jedinu loptu jedina dlha nahravka ani rozohravka a este ten gol nechapem ako niekto ako on oblieka dres barcelony

MAESTROOO

25
2016-07-30 19:43:23

Chlapec možno celý život čakal na tento zápas a nevieme či tam nebola nejaká nerovnosť terénu má 23 rokov ! nieže by niečo z toho ospravedlnovalo takú chybu v Barcelone sa také netoleruje ale dá sa to pochopiť !

tomasis

-2
2016-07-30 19:44:17

Hra za Juvenil, pred zaciatkom leta oslavil len 18. Nevycitam mu to ved je to jeho prvy velky zapas.

2016-07-30 19:48:12

? Má 23 rokov rokov a teraz prestúpil do béčka z rezervy Sevilly...

tomasis

0
2016-07-30 19:49:21

Ale aj tak to nemen nic na tom, ze ide o jeho prvy velky zapas. Chcel si ju odkopnut len neodhadol to... a sorry za spam

Macko7

-6
2016-07-30 20:13:14

Ty vole ako vies ze ma 18r a hra za Juvenil?

tomasis

7
2016-07-30 20:15:25

Keby ste citali aj tie ostatne spravy...
Mame Joseho a Josepa Martineza (J.Martinez) jeden z nich ma 18 a od buducej sezony hra za Juvenil A

2016-07-30 20:47:52

Ty asi fakt nechapes ze som nasiel rychlejsie toho 18 rocneho brankara ako 23 rocneho obrancu. Hned som sa opravil ale ty tu po polhodine ides riesit pic vinu, ktoru pochopil kazdy. A ja mam slaby zrak... Ty byt strasny pripad

MAESTROOO

15
2016-07-30 19:52:49

Obrana zatial katastrofálna okrem Camaru je to celkom bieda , Denis mierne sklamanie zatial pre mna Sergi Roberto ten má snad troje pluca ! Leo v tréningovom tempe uplne režíruje hru v druhom polčase sa teším na TELLA !! VISCA