53. minúta vo včerajšom zápase na Camp Nou. Odveta štvrťfinále Copa del Rey. Barca vedie najtesnejším rozdielom, ešte v prvom polčase sa trafil Denis Suárez. Zrazu sa však na Cillessena rúti protiútok hráčov z Baskicka.

Cillessen vychytal Josého Williana parádnym spôsobom a následne nastal v stretnutí rozhodujúci zvrat. Len 20 sekúnd po obrovskej šanci hostí sa dostáva do šestnástky súpera Neymar a je faulovaný. Pozrite si rozhodujúci moment včerajšieho zápasu znova, je to skutočne elektrizujúce! Čo by sa stalo, keby Brazílčan skóroval? Za stavu 1-1 by boli hráči Eusebia iba gól od postupu a rozhodne sa to mohlo vyvíjať aj inak! Celá situácia začína v prvej minúte a dvadsiatej sekunde vo videu.

2017-01-27 17:46:55

V ten moment mi zrovna vypadol stream :D zrazu som len videl ako ide Neymar kopať penaltu.

2017-01-27 20:09:15

Neymar je filmárik ako vyšitý. Tam možno ani nebol kontakt,ale rozhodca to zhltol aj s navijakom.Toto nemám rád. Robí to aj Kristínka a neznášam to. A preto to nebudem tolerovať ani nášmu hráčovi.

singo1

1
2017-01-27 20:28:19

Neviete mi poradit co to je za beinssport en lebo mam spanielsky bein ale toto tam nie je