Hráči Barcelony Paulinho a Philippe Coutinho boli v zápase Brazílie proti Rusku (0-3) v Moskve pri chuti.

V zápase, ktorý slúži ako príprava pred blížiacimi sa Majstrovstvami Sveta v Rusku otvoril v 53. minúte skóre Miranda. Coutinho, 140 miliónova januárová posila Barcelony, po premenenej penalte zvýšila náskok Brazílie v 61. minúte.

A ďalší brazílsky záložník pôsobiaci v Barcelone, Paulinho, v 66. minúte hlavičkou stanovil konečné skóre zápasu na 0-3. Všetky tri góly Brazílie prišli počas iba 13-minútového úseku v druhom polčase. Výhra Brazílie bola o to pôsobivejšia, že za „kanárikov“ nenastúpila ich najväčšia hviezda, Neymar, ktorý sa momentálne zotavuje zo zranenia.

2018-03-24 08:54:22

Palo by mal dostať odpočinok , málo kto si uvedomuje že odohral skoro 90 zápasov bez prestávky , .... je to aj vidieť , mohol dať kludne 4 góly

Prosteja

-13
2018-03-24 09:16:12

Bez naj hviezdy Neymara?? Kto je Neymar?