Lionel Messi zariadil na Emirates Stadium výhru FC Barcelona nad Arsenalom Londýn dvojicou gólov. Po zápase poskytol krátky komentár pre televíziu TV3.

Zápas

"Odohrali sme veľký zápas proti skvelému tímu. Som veľmi šťastný z našej práce vo všetkých momentoch. V prvom polčase zahrali veľmi dobre a vedeli sme, že v druhom polčase nevydržia. Našli sme si miesto a otvorili výsledok zápasu."

Odveta

"Arsenal je schopný všetkého. Dosiahli sme skvelý výsledok, ale na Camp Nou si ideme po výhru."

Pokutový kop

"Našťastie som ho premenil. Zahodili sme ich už veľa, ale brankári našu hru dôkladne študujú."

zdroj: as.com

Ortiz

top komentár
79
2016-02-23 23:30:22

Leo dneska nejlepší dopředu ! Jako jedinej z tria dokázal vyřešit správně finální situace

2016-02-24 12:17:07

lebo on v takychto zapasoch vzdy najde motivaciu kde sa iny nevedia presadit ze pan ronaldo v takych zapasoch sa messino vyziva , Takze sa ani nebavme kto je jasna jednicka na svete uz to vidia aj madridisti len ta smiesna hrdost im to nedovoli povedat nahlas ale vsetci to citia ze leo je kral!!!!uz len ronaldo si to nemysli so svojou maminou

Kvasimodo2

24
2016-02-23 23:37:06

To je frajer ten Messi :) proste král futbalu.A ako pekne to povedal "Arsenal je schopný všetkého. Dosiahli sme skvelý výsledok, ale na Camp Nou si ideme po výhru." myslím si že aj doma vyhrajú ak dajú tú istú zostavu a bude hrať s rovnakým nasadením.Už teraz sa neviem dočkať na odvetu :) visca el barca.

2016-02-23 23:37:30

Ja nechápem čo tam ty fanúšikovia Arsenalu stále plakali keď niečo rozhodca zapískal...veď pískal dobre...a výkon bol super.Už teraz sa teším na odvetu!

2016-02-23 23:37:47

Niektorí hovoria, že FCB to vždy nejako uhrá a berú to ako futbalové šťastie, ale práve tu sme videli, že základom toho šťastia je obrovská kvalita a prehľad celého tímu a jednotlivcov, ktorí vyčnievajú ešte aj nad svojimi. To je môj názor.

2016-02-23 23:39:01

Leo dnes bol všade a Ter ? ... NESKUTOČNY !!!

18
2016-02-23 23:40:40

Ja som ti tiež hovoril po 2. polčase že Arsenal nemôže vydržať betonovať 90 minut.

2016-02-23 23:45:08

To by už musela byť tretia tretina a to by už naozaj nevydržali toľko betónovať.

3
2016-02-23 23:47:02

Tak to veru nie :D Jedine žeby bola ešte štvrta štvrtina :D

3
2016-02-23 23:49:09

A vieš čo je na tom to najkrajšie??? Aj tak by sme vyhrali! Mám radosť a budem spať ako v oleji.

ThreEk

23
2016-02-23 23:44:56

Krásný zýpas. Snad už to tam bude Neymarovi i Luisovi po takových zahozených šancích padat. Messi je jednoduše génius. Jakoby věděl co se stane a už dopředu si promyslel,co udělá. Doma bychom si to měli pohlídat :) Marc dnes krásně :) A nebýt Péti,jeli jsme domů s 5 fíkama navíc a do odvety mohli nastoupit z béčkem. Těším se na odvetu. Ale netřeba podceňovat nebo se vytahovat. To až ve finále O:)

2016-02-24 08:29:52

Tak najviac oceňujem ten Leov pokoj a inteligenciu pri prvom góle. Tréneri hustia do hráčov, že v 16-ke sa strieľa z jednej - hráči to robia, lebo si netrúfajú spracovať loptu a tak to aj dopadne v drvivej väčšine.Ak by to Leo urobil, Čech to chytí, povybehol si. Ale Leo sa neriadí metodickými radami teoretikov pre priemerákov, on sa riadi svojím kumštom, loptu spracoval, Čech ľahol a on to dal do prázdnej.

2016-02-23 23:51:28

Som spokojný z hry našich, výsledku, celkovo zo zápasu. Bol to "Futbal" aj vďaka Arsenalu.

LioMessi

8
2016-02-24 00:36:10

Leo ako vždy vynikajúci, Marc dnes top ale nejako sa nám Neymar a Luis nedarí v koncovke. Toľko pokusov a nič z toho...no nevadí, dúfam že v odvete si zase zastrielajú oni dvaja :)

Ahonen

14
2016-02-24 00:46:10

Leo je kráľ futbalu a najleší na svete pred zápasom som si hovoril že dneska prekoná Čecha čo sa aj stalo druhí polčas bol nádherný čo predviedlo naše trio a potvrdilo sa že máme najleší útok na svete Visca el Barca!!!

Aministrator

5
2016-02-24 05:51:06

v pohode zápas, arsenal stavil na beton a protiutoky, kým vládal tak im to šlo výborne potom si zmysleli, s nami môžu hrať futbal a a dostali dva goly...Hráč zápasu Bellerin, Alexis, Leo, Sergio

8
2016-02-24 05:56:19

+ mats

Barcelonista12

6
2016-02-24 10:12:11

Skvelý fotbal,hlavne druhý polčas sa mi páčil.Výsledok 0-2 je skvelý,pretože v prvom polčase mal Arsenal dosť šancí.Ale koncovka Arsenalu bola žalostná.Z Arsenalu sa mi páčil Bellerin,Koscielny a Čech.A za Barcu Messi,Mats a Busquets sa mi taktiež pozdával.