Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-07-17 13:30:01
FC Mne Sa Nechce
2020-07-17 13:46:29
OT:
? Reportér: „Ste najlepší tréner na svete?“
? Pep Guardiola: „Čo je to „najlepší tréner na svete“ ? Nikdy som sa necítil ako najlepší. Dajte mi tím, ktorý nie je ako Manchester City a prestanem vyhrávať."
2020-07-17 14:38:16
Úprimne včera messi hral prd okrem gólu, ktorý trafil excelentné
Dúfam, že sa to zmení v odvete proti neapolu
2020-07-17 15:14:23
Inac nezdalo sa vam ze ten akrobaticky gol co dal Suarez mal platit? V ofsajde mal iba ruku a tou predsa nemoze dat gol. Ci zas si rozhodca zvolil meter ako jemu vyhovuje? Raz neuzna Messimu gol lebo si spracoval ramenom a teraz nam neuzna gol za to ze vlastne ziadny ofsajd nebol.
2020-07-17 15:20:43
Polovina týmu už v Barceloně nemá co dělat, ale bohužel ani Setién mě nepřesvědčil a obávám se, že na Barcelonu nemá. S týmem se mu nepovedlo udělat vůbec nic a spíš ho ještě víc rozložil. Sestavy občas ještě horší jak za Valverdeho. A např když Puig i Fati odehráli super zápas a jediní z týmu za něco stáli, tak je pak další dva zápasy stejně nechal sedět. Braithwaita i přes dobrý výkony taky hned odepsal a hrát ho skoro nenechal. Na tiskovkách mi přišlo, že neví co mluví a chybí mu jakákoli sebereflexe. Nic to ale nemění na tom, že bez výměny vedení a poloviny kádru nám nepomůže ani Guardiola nakříženej Cruijffem. A myslím, že i ten Xavi by u nás vyhořel a určitě není vhodný aby tu trénoval, dokud budou v týmu jeho bývalí spoluhráči.
2020-07-17 16:50:47
Čo mohol spraviť tér stegen pri druhom góle? ? ? ? Robil čo mohol ale z takej šance akú mal ten útočník osasuny je gool tutovka
2020-07-17 17:43:29
Nechápem tie hodnotenia po každom zápase. Messi od prerušenia súťaže nehral absolútne nič a vždy dostal najvyššie hodnotenie...prečo??? Lebo je Messi??? Práve že je Mesi a nehral ani v jednom zápase dobre mal by byť prísnejšie hodnotený a naviac je kapitán mužstva, ale vôbec nevie vyburcovať mužstvo k lepším výkonom. Len sa tak prechádza po ihrisku a sem tam sa dotkne lopty a už má minimálne 8. Smiešne.
2020-07-17 20:03:22
Setien na tuto Barcu nestaci...ani Xavi.Tato Barca potrebuje trenera ako Mourinho/i ked jeho neznasam/,niekto to tam nastavi tvrdy rezim a bude sr...na to kto je kto,ale kto ako hra.