Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-07-29 10:19:26
Stal sa z barcelony priemerny klub. Zaujem o hracov co nehraju vo svojich kluboch a odohrali 10 zapasov za sezonu.. o takych maju zaujem. Uz aby boli volby
2020-07-29 10:28:00
Radšej Dalota, ako De Sciglia, keď už
2020-07-29 10:29:13
niekto mi viete povedat zmysel? silou mocou chcu kazdy rok predavat semeda, ktory skvele zahra aj na lavej aj na pravej strane obrany a namiesto neho planuju kupovat minimalne o triedu horsich hracov? co je uz toto za zmyslanie? Ak by sa nasiel na trhu hrac, ktory je omnoho lepsim RB ako je semedo, tak nemam problem, ale tychto skrachovancov...
tunno Premium
2020-07-29 10:33:37
Cital som ze Barca poprela zaujem o De sciglia. Niektore media asi nasilu tlacia nezmysli. Potkan Bart vyzdvihol Semeda zaroven tusim to bola cadenaSER ktora tvrdila ze sa planuje s nim predlzit zmluva do 2025.
2020-07-29 10:58:10
... a zase dvoch dlhodobo zranenych....
kluc Premium
2020-07-29 11:41:11
Firpa predať a za tie peniaze kúpiť Desta a povýšiť Akiemeho....Roberto sa môže s kľudom presunúť do zálohy...Myslím že setien by nebol dosraný nasadzovať Desta na úkor Roberta na RB...
2020-07-29 11:44:30
Naše vedenie je horšie ako ženská na nákupoch. Aj tá kupuje stále nove handry, ktore aj tak nenosí...
My musíme v 1.rade predať hráčov, kt. teamu už nemajú vo ponúknuť a/alebo sú drahí. Za mňa Vidal a Raketa (keď už priviedli Pjanica), Griezmann, Suares, Firpo, Umtiti.
Som presvedčený, že odchovanec podá minimálne rovnaký výkon ako hráč, kt. bol 1/2 roka zranený a ešte bude pre klub lacnejší. S teamom postaveným na mladosti a dravosti (Frenkie, Araujo, Fati, Puig a pod.) a skusenostiach Pique, MATS, Messi, Busquets sa dá vyhral liga a možno aj pohár a o rok môžeme poskulovat aj po LM