Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-09-23 10:34:37
Podíval jsem se na několik videí ohledně toho beka Sergino Dest. Neskutečně šikovný player, jak dopředu, tak dozadu. Mladý a drzý, který se vůbec nebojí. Roberto si za mě proti němu ani neškrtne, ale spíše mám obavy co s ním bude, kdyby přišel. Z toho pěšího fotbalu, co tu předvádíme akorát zapadne do šedého průměru jako už se stalo několikrát. Semedo má z Benfiky tady neskutečné sestřihy a u nás to nikdy neukázal.
Ostatně i de Jong už "zapadl" a jeho forma z Ajaxu je pryč. Dest může být to samé.
2020-09-23 10:41:10
Práveže hráči ako Dest by to mohli rozhýbať. Aspoň trochu. Spolu s Trincaom, Pedrim, Dembelem, Coutinhom, De la Fuentesom. Keď boli na ihrisku títo hráči, hra bola rýchlejšia.
2020-09-23 15:01:01
Je pravda,že je třeba obměnit kádr,ale stejně je mi tak nějak divně,když čtu,jak ty hráči,kteří u nás nějakou dobu hráli skvěle,odchází.. Fakt je ten,že poslední dva-tři roky nehráli moc dobře,ale stejně mi tam budou chybět(hlavně Suarez a Rakitic) Změny už měli přijít dřív,to jistě ví každý fanoušek.Teď se začíná něco dít a to je jenom dobře.. Jenže všichni víme,kde by ta změna měla hlavně přijít.. No nic,bude to dlouhý boj,ale budeme to muset vydržet.Miluju Barcu a za ty roky,co ji fandím,se mi zdá,že teď je na tom nejhůře,bohužel.. Hlavně vydržet a mít trpělivost! Barca!