Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-10-18 11:17:26
Netreba sa vyhovárať na rozhodcov. Ale treba sa pozrieť na tú hru. Lebo keby hrali poriadne a aj tak prehrali, tak nepoviem ani slovo. Ale toto je des a hrôza. A to hráme čoskoro LM a El Clásico.
2020-10-18 11:19:51
V prvom kroku by som zobral pásku Messimu, keď ju sám nechce odovzdať, a dal ju Piquemu. Nič lepšie na pozíciu kapitána nemáme. A potom by som Pána Kráľa futbalu posadil na lavičku. Další by bol Pán Omyl De Jong. Tretí Griezman.
2020-10-18 11:40:58
Horší je, že jedna střela na bránu je málo a to ještě v podobě Messiho. Střely vedle nebo šance Griezmana je kapitola sama za sebe. Je třeba začít od začátku a ujasnit kde mají hrát útočnici na svých postech a co mají hrát. Né tam 120 mil. jednoho za každou cenu cpát a hledat mu jeho nejlepší místo. Třeba v Barce není jeho ideální místo.
2020-10-18 12:48:54
Prečo trénerom určený šéf zálohy, hraje pod svoje možnosti, (konštatuje to sám) a dravý Puig musí čaksť na posledných 10 minút, lebo Holandska enkláva?
Dotiahne Depaya, De Lighta a ktorú ľaliu?
Červený kmér tam stal ako stĺp a nevedel, že to je výsledok jeho prace.
Tak je múdry, že Leovi odkázal o stopnutí výhod. Vymyslel systém, ktorý ho blokuje a absolútne nevyhovuje. Góly si môže strielať Koeman s trestných kopov...
2020-10-18 14:12:29
Zdá sa mi že moji spolu-fanúšikovia Barcy majú krátku pamäť. Dokonca veľmi : ešte deň - dva pred začiatkom súťaže tu 90% alebo možno viac hovorilo : 2-3 roky bez titulu, nech začne nová mladá generácia. Teraz keď prehráme peklo na zemi - veď tam bolo (koľko ?) 6 - 7 mladých ? No a prehrali sme, netvrdím že len kvôli mladým. Ale máte tam to čo ste chceli. Pred súťažou to vyzeralo že vydržíte 2-3 roky nach sa mladí oťukajú s 2 - 3 starými. No, starý Pique, starý Busquets, ešte boli najlepší. O. K. čakám ďalej 2-3 roky sú vzdialené 2-3 roky mínus už ubehnuté 2-3 týždne. Ja vydržím lenže Barca MUSÍ byť vždy a všade prvá. Vsadili na omladenie, O. K. Čakám, fandím, verím, občas si zúfam ale to doma po tichu (susedia by možno povedali že nie moc potichu). No 1 strela na bránu za zápas tak to považujem za naschvál. VEDOME. A neviem, neviem, či miláčik väčšiny tu nie je zdrojom lebo sa mu (vraj) motajú na vyárendovanom fleku.
Aspoň Nalimovi by som povedal : vieš čo je omladzovanie kádra a trpezlivosť, zažil si to vo futbale, ja v inom športe. Viem že Koemana neznesieš (Tvoja vec - ja neprotestujem a nehejtujem) ale variť obed treba so surovín ktoré sú k dispozícii.
2020-10-18 15:33:42
Ale tie suroviny si vyberaju kuchari a dobry kuchar vie co si ma vybrat, aby bol obed chutny.
2020-10-18 15:43:05
Predsa len Teo, ak som Ta urazil, prepac, ide predsa len o futbal.
2020-10-18 16:29:23
Moj pohlad na vcerajsi zapas...sice sme prehrali, ale mohlo to byt aj horsie...pozitivni hraci boli pre mna Dest, Pedri, Neto, Pique....vacsina ostatnych hracov priemer so snahou...najviac ma mrzi neustale nasadzovanie Griezmanna za kazdu cenu aj ked mu to vobec nejde a na ukor toho hrame ako o jedneho menej...toto by som Koemanovi vytkol najviac, ma X moznosti a strci tam Griezmanna. Netusim, preco ma taku tlacenku......