Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-10-19 15:40:16
Preboha, čo nám dal doteraz veľa? Neskutočne , načo sa k tej primadone vôbec vyjadrujú
2020-10-19 15:44:29
Griezmann, to je pomaly ako náboženstvo.
2020-10-19 16:21:25
toto uz nie je ani o tondikovi,ani leosovi, toto je proste o tom, ze to muzstvo je zle posladane, zacalo to zbrklymi nakupmi dembeleho a coutinha, odisiel nezmar, chuji male peniae a chovali sa jak zmatne dieta, ktore doslo prvy krat do cukrarne., lebo sa bali tlaku cules na doplnenie kadra, ak kupovali jedenho nemuseli druheho, na tonda sa mali vysrat hned po prvej sage. Ak chceli kridlo mali ist po pracantovi ako je Son od kohutov. Dookola je to o tom, ze casto sa tu kupuju len mena. Ak su kusok rozumni, tak v januari poslu Tondika do MAN U a zoberu odtial Rashforda + nejake dorbne a budeme mat konecne hrotaka, ktory vie 1 na 1 , ma vybusnos, ma strelu a je mlady, depaya si moze vziat holadnsky Ron WIsley na lavicku, aj ked neviem naco, kedze Martin to potiahne rovnako. Serie ma Frankie, lebo od kedy dosiel rysavec, tak je viac mimo vybehnuta platnicka, neviem na co tam pcha proti Getafe Busiho, mozu hrat mladi, nech naberaju skusenosti.Fatiho setril na ligu majstrov ? na co ? mlady chalan, musi odbehat 80 zapasov za sezonu len tak.preco to nskusime na troch stoperov ? Dest a Roberto mohli hrat falosne kridla atd. nic ziadna vizia, nasa hra je jak havaria - tazko nepozerat tazko pozerat....stat tych nymandov este pred marcom, lebo velmi skoro bude po dalsej sezone....
2020-10-19 16:26:31
Neto bere herák asi
2020-10-19 17:43:35
Že vraj nám Griezmann dá veľa. Jedine tak nervov nad tou jeho hrou. Ani necviem či sa to dá nazvať hra to jeho bezhlavé pobiehanie po trávniku a neustále prihrávky dozadu. A keď sa dostane k lopte oddrbe všetko čo sa dá.
2020-10-19 21:05:17
Ja len nepochopím prečo do riti sa nesnažili v lete kúpiť napr. Piateka... O niekolko rokov mladsi, 4 - 5x lacnejsi, 5x kvalitnejsi a 10x menej uplakaný...
2020-10-20 08:46:37
Ak niekto caka, ze hrac bude kydat na spoluhraca novinarom, tak je na velkom omyle...aspon normalny hrac to nikdy nahlas nepovie, aj ked si mozno mysli ine.....