Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-10-24 19:44:36
Pýtaj sa seba, prečo si nekoucoval a zobudil si sa v 80minute..
2020-10-24 19:45:05
uplne suhlasim co sa tyka vyjadreniam ku VAR...penaltu sme mali kopat aj my, po ramosovom rameno-ruke v 16, pre taky isty zakrok zobrali messimu gol proti atleticu v copa del rey
2020-10-24 19:49:45
No chcelo to lepsie striedat a mozno viac namotivovat chalanov aby behali intenzivnejsie. Real nas prehral
2020-10-24 19:54:10
Pan trener, VAR ti zakazal pripravit muzstvo na zapas a pocas zapasu striedat?
2020-10-24 19:55:02
Prehra v El Clásicu bolí o tom sa nemusí baviť. Ale dnešná prehra bolí s môjho pohľadu menej. Tím je v prestavbe. Budujeme nový tím s novými hráčmi a to chvíľku trvá. Plus je len začiatok sezónny a to je ten pravý čas na takéto zaváhania.

Dnes sa opäť ukázalo, že tím si prešiel zmenami všade len tam kde to najviac treba nie. Obrana je znova problém a myslím, že z duom Pique - Lenglet ako hlavými stopérmi by sme sa mali rozlúčiť a šancu by mal dostať Araujo. Je mladý, rýchly a presne toto Barcelona potrebuje.

Dnes oproti ostatným zápasom s Realom bolo vidno, že sme boli aktívny, rýchly a dokázali sme sa dostávať do šancí. Môže nás mrzieť, že sme nepremenili a tak to sa stáva. Nebolo to len obliehanie s minimom šancí.

Trošku by som mal výčitky k neskorým striedaniam a k tomu, že znova sme v situácii keď sme to potrebovali podržať tak sme tam poslali snáď 5 útočníkov a potom tam vznikalo množstvo šancí na brejk s ktorého aj dali gól. Je to skôr kontraproduktívne. Ako dnes tak aj pred týždňom proti Getafe.

A čo sa týka Braitwaita ja by som mu šancu hrať v základe dal. Ukazuje sa, že na tom hrote vie loptu podržať, zakryť a je nebezpečný. Myslím si , že oveľa väčší prínos než je momentálne Griezmann.

Sme len na začiatku cesty. Takže to bude chvíľu trvať. Prehry budú ale radšej prehať po atraktívnom výkone ako po statickom a bezmyšlienkovitom. Progres tam je.
2020-10-24 20:03:11
Na zápas s Juve musí byt zostava: Neto
Dest Araujo Pique( ale ten má trest, takze asi) Lenglet. Alba
De Jong. Pjanic
Dembele. Coutinho. Fati
Messi

Ak nebude tato zostava, tak môžte ísť zbierať jablka, a nie trénovať Barcu, pán KOEAMAN
2020-10-24 20:04:11
Aki ste vtipní všetci nakladate trénerovi, enriqueho ste hnali vidlami ku koncu jeho pôsobenia, ernieho ste hnali preč celý čas, rovnako setiena a teraz koemana..x trénerov po sebe a všetci sú hrozni hej? Nebude náhodou chýba inde?
2020-10-24 20:10:27
Vaše komenty podaktorí sú katastrofa
2020-10-24 20:13:32
Chcelo to lepšie striedať,VAR ti zakázal striedať,... Načo by mal v 60. minúte stahovať Fatiho,ktorý sa snažil alebo Pedriho, ktorý sa v 2.polčase zlepšil za Griezmanna. Nemal žiadne dôvody striedať už v 60. minúte ked Barca bola lepšia ako Real.
2020-10-24 20:15:11
VAR nás poškodil aj rozhodca,ale toto nie je prvýkrát. VAR je nato,aby pomáhal rozhodcovi pri situáciach a nie,aby kazil hru a ten rozhodca presne vedel, čo má robiť ,aby vyhral Real
2020-10-24 20:16:32
Boze moj, sakra neries teraz rozhodcov, ale svoje striedania a vykony hracov!!!! Za prehru si mozeme sami! Doprdele, Barca fakt ide ku dnu. Fuj...
2020-10-24 20:18:05
Bič plieska na konci a ja tomuto tímu celkom verím. Tabuľkovo nevyzeráme dobre, ale pred nami je ešte 33 kôl.
K tomu VARu, v zápase sa vyskytla situácia, keď útok Realu bol pravdepodobne tesný (ale nie milimetrový) offside, ako bolo vidieť z opakovačky, ale rozhodca hru pustil a bol z toho rohový kop. Keby dal Real z toho rohu gól, tak by sa riešil VAR? Tomuto nerozumiem.
2020-10-24 20:21:40
fans na forcabarca.sk su ti najhorsi siroko-daleko a maju velmi kratku pamat...spominam si ked sme dotiahli umtitiho kazdy bol stastny rovnako ked prisiel dembele kazdy jasal dokonca ked prisiel griezmann tak vsetci tu boli z toho hotovi...teraz ste vsetci proti griezmannovi lebo sami ste si robili velke oci a teraz ho meznasate a posielate prec...umtitiho?detto, vadi vam ze je “skleneny” ze odmietol operaciu ze z nejo uz nic ved mame Lengleta(totalne neobratneho, spomaleneho, pozicne uplne mimo) obrancu...ale ze Dembeleho zivotosprava je uplne mimo a mozno aj vdaka tomu ma tolko zraneni tak jemu by ste dali xy sanci...vy tu jasate ze je rychle ze obide hraca no prosim pekne to ze dnes naskocil do zapasu zrychlil obisiel okolo jednejo hraca a potom nahral 10 metrov dozadu tak to je nam na PRD...dnes ste tu jasali aka super zostava a pocas zapasu?pedridole de jong dole lenglet dole pique dole...uz ani ten griezmann vam nevadil ze musel nastupit...neskutocne si seriete do huby a o tom ze vacsina z Vas ani nerozumie futbalu o tom ziadna pretoze ste futbal hrali max niekde na dedine za ziakov?
2020-10-24 20:25:12
Ja len dúfam, že miesto Lengleta bude hrať Araujo a že posadí Busquetsa s de Jongom, ktorí sú na ihrisku neviditeľní. Messi by si tiež mohol občas posedieť. A ten jeho fail v podobe striedania v 80 minúte je škoda komentovať.
2020-10-24 20:25:32
Ja taktiež nerozumiem tomu, prečo nedal Dembelého miesto nevýrazného Pedriho najlepšie hneď po polčase a tiež prečo mrhal hráčmi nasadením Griezmanna, ktorý bol neviditeľný, i keď 10 minút pred koncom to už bolo prakticky jedno.
2020-10-24 21:15:12
Čakám rok 2021 september potom sa budem vyjadrovať ak bude k čomu ak ne tak čakám da?
2020-10-24 22:37:22
Nehrali jsme zle. Podle me i lip nez real. Bohuzel prisla penalta a pak uz se muselo riskovat.
2020-10-24 23:47:41
Podľa mňa Casemirov faul na Messiho bol penaltovy.I ked mu loptu vypichol,ale lopta bola stále pred messim a keby nebol faulovany pokračoval by v akcii. Iba že rozhodca i VAR boli proti.Ak by odpiskal penaltu musel by Casemirovi dať žltu kartu a kedže jednu už mal musel by mu dať červenú.A taký luxus BARCE žiaden rozhodca v La Lige nedopraje.
2020-10-25 07:18:28
Môj názor: Koeman urobil v obmene mnoho, ale nie všetko. Už som tu písal, že Lenglet je futbalový tupec, minule hlúpo fauloval lakťom v strede pri lajne a dostal druhú žltú. Je tam Araujo. Očarenie Busim pokračuje - pritom je nemotorný, pomalý, včera bol pred Valverdem, ale nezachytil jeho pohyb a poklusával, ten dal gól .Busi je často pri lopte a mnohí aj tu ho pokladajú za hlavnú postavu, hoci loptu má len preto, že mu ju často dávajú. Leo dával v každom zápase gól, teraz nedáva, je už o zlomok sekundy pomalší a loptu mu vypichnú, jeho góly nám chýbajú . Fati nás nemôže vždy zachraňovať. Dembele mal ísť skôr. Netovi treba vysvetliť, že chytá sa nielen na čiare, včera 2x mal vybehnúť na dlhú loptu a ostal stáť v bráne, skoro padli góly, Stegen by vybehol..Áno, faul na Lea bol penaltový, Casemiro sa síce najprv dotkol lopty, ale potom Lea fauloval a loptu mal Leo pred sebou, nepochopím to pískanie, keď ide najprv lopta a potom čo? Môže Vám zlomiť nohu?