Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-01-04 08:46:48
prvý polčas dobrý, boli šance, hrali sme dobrý pressing, betonári si pomaly odkopávali uši... druhý polčas už slabší, niečo tomu chýbalo, asi upokojujúci druhý gól .... hodnotenie jednotlivcov mi príde v pohode, tak nejako by som ich ohodnotil aj ja, akurát Sergio mi tam stále nesedí ... síce to z jeho strany nebol najhorší výkon, ale stále si myslím, že už na to nemá a mal by zmeniť pôsobisko, odísť niekam za peniazmi do slabšej ligy :)
neviem ako vy, ale ja toho Pedriho začínam milovať....to, čo predvádza v jeho veku je neskutočne, pripomína mi ofenzívnejšieho Iniestu a čo na ňom oceňujem najviac je jeho ochota behať celý zápas ... aj včera už mal toho v druhom polčase evidentne dosť, ale stále tam šprintoval, aj keď už bol na pokraji síl .... tak to má vyzerať
2021-01-04 08:50:50
Škoda ,že sa nehodnotí aj tréner, objektívne hodnotenie by nebolo pre neho veľmi priazdnivé. Niektorých hráčov ceľkom vyčerpá, výmeny robi neskoro a zmeny neprinesú do hry viditeľnú zmenu, má na ľavičke 3-och mladých, načo ich nominuje ak ich absolútne ignoruje.
2021-01-04 09:06:38
Já myslel, že Messi zaznamenal v 750 zápasech 260 asistencí.
2021-01-04 09:27:28
najlepsie 3 body, najhorsie koeman.
2021-01-04 09:31:49
Spis jsem nepochopil, když už teda chtěl bránit 1:0 proti poslednímu týmu, stáhl dobře hrajícího Busquetse a poslal tam Pjanice a Miguenzu. To bych radši dal Pjanice příští zápas od začátku v zakladu.
2021-01-04 11:09:38
Malo by sa hodnotiť aký mal ktorý hráč prínos pre mužstvo. Je psia povinnosť hráča ktorý sa dostáva do šancí ich aj premieňať. Nepremenenie je taká istá chyba ako kiks obrancu. aj keď brániť je vždy ľahšie. Je pre mňa nepochopiteľné keď Dest dostane horšie hodnotenie ako Braithveite,ktorý sa za celý zápas dotko 6x lopty len preto ,že útoky sa viedli po ľavej strane a on napravo nemal s kým hrať.
2021-01-04 11:28:36
Busquets viedol vysoký presing Barcelony a predviedol niekoľko umných prerušení akcií súpera - po jeho "taktickej" malej domov dal skoro vlastny gol ako je u nas v poslednom case zvykom a Ter Stegen mal co robit, aby z toho nebol gol.....podla mna by mal Busquets nastupovat na poslednych 20 minut pri nasom vedeni aspon 3:0......
2021-01-04 11:29:37
Dembele vystrašil hráčov Huescy.To sedí.A to je tak všetko.Za mňa priemerný výkon.Ale možno je to tým,že od neho by som chcel vidieť viac.
2021-01-04 11:46:17
Ja by som rad videl Desta nacentrovat, tak ako sa mi pozdaval, tak ma zacina nudit to jeho strojove nabehnutie po 16ku supera a zaseknutie do vnutra, ale mozno som si len nevsimol, ze je lavak, neviem, ale zda sa mi vacsina jeho akcii podozrivo podobnych. Zislo by sa Pedrimu trochu ulavit a stiahnut ho povedzme uz v 60. minute, inak striedajuci hraci prichadzaju na plac v tej 'bramboračkovej' faze a ziadem pozitivny vplyv tam nevidno. A nemusi to byt silou mocou Puig.
2021-01-04 13:04:35
Počul som jeden názor ohľadom De Jonga a podľa mňa to je aj trefné. Bolo povedané že De Jong je typ pivota ktorý potrebuje vedľa seba klasické dm alebo niekoho kto to bude za ním čistiť a kryť ho. Asi preto sa mi zdal vždy keď hral namiesto Busquetsa nejaký nemastný neslaný. Ja si nie som istý či potrebujeme taký typ hráča v budúcnosti ak chceme vidieť našu starú Barcelonu. On nám nejak nesedí úplne ani na pozíciu Busquetsa a na druhú stranu to nieje ani to orechové ako náhrada za Xaviho. Pre mňa sú momentálne ideálna dvoička Pedri a Puig + niekto na DM. Čo si o tom myslíte vy?
2021-01-04 15:01:52
Najlepsi hrac zapasu so sttelami:10 m vedla,8m vedla,5 m nad, jednu do priestoru brany, jednu do brankara... s najhorsim tymom LL.....
Marian Premium
2021-01-04 15:24:21
Pedri hrá veľa, je otázka času, keď ho Koeman preťaží a zraní sa. Teda on už preťažený je...