Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-01 11:29:44
Zase výborne zvládnutý zápas po taktickej stránke... Aj keď sme v niektorých momentoch trpeli a mali šance aj hostia, tak sme to nakoniec zvládli... budem to hovoriť stále ale Koeman klobúk dole... našiel pozíciu Griezmannovi, Araujovi, De Jongovi a využili to naplno !! Visca!!!!
2021-02-01 11:45:55
Zasa neadekvátne vysoké hodnotenie Dembelého. Okrem prihrávky na Minqueza pri druhom góle, neukázal počas zápasu absolútne nič. Nevedel urobiť kľučku v súboji jedeného na jedného, spracovanie dlhých prihrávok bolo pre neho nad jeho sily a vôbec sa nedostal k strele na bránku. Pripadalo mi to akoby nevedel čo má robiť s loptou. V posledných zápasoch ide s výkonmi dole.
2021-02-01 11:47:18
potešila veľká bojovnosť celého tímu, chalani jazdili celý zápas, šmýkali, hrali primerane tvrdo ... určite k tomu pomohol Umtiti, ktorý hral tak, ako má stopér hrať .... s Araujom vytvorili výbornú stopérsku dvojicu .... sklamali kraje obrany - Alba si je až moc istý svojim miestom a Mingueza na kraji hrať nevie (to nie je nejaký hejt naňho, skôr holý fakt) ... potešil stred zálohy, akurát na de Jongovi je vidieť, že mu viac sedí ofenzívnejšia rola .... v ofenzíve nám chýbalo lepšie riešenie situácii pred súperovou 16tkou ... Dembelé bol prvý polčas stratený, druhý hral dobre, Grizzy zasa slušný úvod ale potom to už nebolo ono ... opäť však strelil gól a to je pre nás dôležité ... MOTM však určite Leo - hral s chuťou, bol namotivovaný, daril sa mu dribling, tvoril hru
celkovo by som to zhodnotil ako zaslúžené víťazstvo, boli sme po celý zápas lepším mužstvom ... tri body sú super avšak stále je čo zlepšovať.
2021-02-01 12:04:19
Sergi Roberto :DDDDDD
2021-02-01 12:06:39
To je ako možné že Univerzalik ma lepšie hodnotenie ako Pjanic ? Veď Pjanic odohral skvelý zápas , to hodnotenie dostal za to že prišiel zo zranenia a pobehoval ako pojašena srnka mimo pozície ako vždy veľmi kreatívny v strede poľa , najlepšie bolo keď začal rozhadzovať rukami keď mu Araujo neprihral kto je on prosím vás ?
2021-02-01 12:11:22
Opäť slušný zápas, ale je čo zlepšovať no vidím to stále pozitívne a Koeman podľa bol veľmi dobrá voľba aj keď zo začiatku to nebol ideál.
2021-02-01 12:21:40
Dembele neobjektívne hodnotenie zaujatosť kričí .... a pri tom odohral tiež skvelý zápas nebyť jeho prihrávky na minguezu nevyhráme :) vkuse nebezpečný pekne si otváral stranu zapájal sa aj do obrany snažil sa stále nebezpečný na lopte výborne nabehy pressoval ktorý admin ma na starosti hodnotenie ? :D
2021-02-01 12:46:01
Mingueza 6.6? Ved cez jeho stranu po tom ako prepadaval pri nabehoch prislo par centrov ktore mohli skoncit golom. Podla mna na tejto pozicii je proti lepsiemu druzstvu vylozene nudzovka, pozicne tam hra strasne.
2021-02-01 15:36:42
Pedri by mal hravat len 70 min.
potom odchadza...treba ho setrit a najneskor v 70 min.striedat.
2021-02-01 16:41:30
Dobry je ,ale nema vydrz na cely zapas.
2021-02-01 16:48:45
Nechápem ako môže mať Jordi rovnaké hodnotenie ako Pjanic, ktorý ma v popise ešte že odohral “celkom dobrý zápas”. Pjanic na tú hernú prax zahral veľmi slušne, takže buď mal mať vyššie hodnotenie on, alebo nižšie Jordi, ktorý bol v obrane katastrofálny (sťažovať sa na svoju chybu a dostať za to ešte aj kartu je dno) a vpredu bohužial tiež nevynikol.
2021-02-01 17:10:44
Já zase nechápu, jak může mít Griez 7,6 a Demba 6,8 ! Griezman dokud nenastavil nohu před prázdnou brankou jsem skoro ani nevěděl že hraje (pokud nesmyslně nezakončil) a Demba byl podle mě náš nejlepší hráč ve 2.poločase a prakticky jedinej, kdo byl nebezpečím pro Bilbao ! Hnus tohle hodnocení ...