Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-02-04 08:41:08
To bol presne ten zapas, kde som od prvych minut vedel, ze neexistuje, aby sme nepostupili, lebo pristup aj vykon bol vyborny...dokonca aj za stavu 2:0 v 80tej minute som bol pokojny a stale som im veril aj po druhom brvne :)

Najhorsie boli tie zbytocne 2 goly z nicoho, o vymyslenej penalte zbytocne pisat a hlavne smola ci neefektivita v utoku

ale celkovo velka pochvala sa vyborny vykon a zazitok
2021-02-04 08:41:24
najväčšie + určite záver zápasu a veľké odhodlanie vyrovnať
ďalším + aj predĺženie v ktorom sme hrali dobre a strelili ďalšie 3 góly
najväčším - určite 3 inkasované góly, navyše všetky 3 úplne zbytočne, domáci ešte ani teraz nevedia, ako sa k tým gólom dostali
ďalšie - Umtitiho výkon, ktorý po dobrých zápasoch bol dnes namočený v dvoch góloch a tak sa zdá, že hľadanie stopéra č. 2 ku Araujovi stále pokračuje
a za - by som označil aj našu neefektivitu, zápas sme mali zlomiť už v riadnom hracom čase v ktorom sme mohli streliť kľudne 5 gólov + tie 3 tyčky
kluc Premium
2021-02-04 08:50:01
Do nebies vychvaleny miláčik Umtiti odohral ešte horší zápas ako by odohral Lenglet ktorý už len keby je v zostave pred zápasom je najhorší...
2021-02-04 08:50:11
Najväčšie sklamanie - Umtiti. Bol pri oboch góloch. Najmä ten druhý ukázal, ako zle hrá pozične, keď nechá zabehnúť za seba Soldáda a tento starší a pomalý hráč mu ujde. Je pomalý a zle sa orientuje, dobre iba hlavičkuje, inak neobratný. To je 1. hráč na predaj čim skôr.
2021-02-04 09:21:29
Problem pri druhom gole nebol ten, ze Umtiti je pomaly. Nemyslim si, ze je pomaly, je rychlejsi ako vacsina stoperov. On zle vyhodnotil nakopnutu loptu a kym sa stihol otocit a nabrat plny sprint tak Soldado uz bol rozbehnuty. Je predsa normalne, ze ho nedobehol.
2021-02-04 09:22:58
Áno,rozbehnutému útočníkovi nestačil Umtiti,ten goĺ bol jeho,ale prečo aj druhý??
"nahral" do nohy útočníka, a medzi nohy odrazená lopta prešla predsa Busimu a Roberto prd obránil strelca, !!!!
A na druhej strane Načo tam Bol Ter Stegen?- mohol jeden z tých gólov chytiť,nemal svoj deň,Neto by bol jeden iste chytil.
Ja by som Umtitiho nezatracoval,nie som jeho obhajca,o jeho "liečbe si myslím svoje...ale nemôže za oba góly.
2021-02-04 09:23:00
Hmmm dosť zaujímavý ten hejt na umtitiho jedna chyba a je zlinčovany . Lenglet 2 sezony sprosté chyby vďaka ktorým sme prehrávali dôležité zápasy pozicne mimo rýchlostne mimo herne mimo intelektuálne mimo pomaly riskantne fauly ťahanie dresov v 16ke hra z rukami v poriadku už môže prísť naspäť lebo Samu dodrbal jeden zápas super
2021-02-04 09:27:07
umtiti pri prvom gole az tak nemohol ved sa poyrite nemal s kzm hrat a druhy to je pravda ale treba počkat sak on tu yapasovu prax aj tak este nema
2021-02-04 09:28:20
Až na tie chyby Umtitiho hral dobre
2021-02-04 09:32:09
Medzi najlepšie by som zaradil reakciu trenera-striedaním,toto mu vyšlo na 1000%
tá hra bola úplne iná zrazu a tým sa zomkol a makali všetci ako jeden-
tak ma napadlo,keby nebol Coutihno zrenený....ise by bol tam,ale obávam,sa,že by to zďaleka tak nešľapalo ako bez neho.../ani neviem,miesto koho by mal nastúpiť/
2021-02-04 09:45:49
Je to vtipný, jak po každém zápase, kdy se ňákému hráči něco nepovede...kiks...člověk jen čte -PRODAT. Až Messi nedá pár penalt nebo MTS pustí pár laciných gólů a bude se tady nich psát o jejich odchodu...to bude též vtipný. Ostatní tady jsou ve svých prací 100%? :-) Umtitimu se nepovedl jeden zápas po dlouhé pauze a hned je odepsanej? To snad ne.
2021-02-04 10:36:39
Ok, ja som sa naramne bavil. Jasne, s tou palebnou silou bolo mozne to vybavit uz do polcasu, ale nestalo sa a napriek tomu hraci ukazali psychicku silu. Griezmann a Alba boli nemilosrdni, Messi pumpoval pasy jeden za druhym a prinieslo to ovocie, Puig priniesol pohyb, Pedri hral kde bolo treba, Araujo, De Jong uz klasicky na urovni, Trincao mal svetle momenty tiez, Umtitimu to nevyslo, hoci mam pocit, ze mu Sergio trochu zavaril pred prvym golom. A nakoniec, rozhodnutie prislo az po nastupe Lengleta..to nemoze byt nahoda?
Jasne, nebol to super z rangu Madridskych, ci Europskych velikanov, ale vdaka ich lahkosti v premienani sanci a smole v zakonceni na strane Barcelonskych to bol neuveritelne zamotany a dramaticky duel. Skvely zazitok, je treba priznat, ze Granada bola blizko na konci a kazda z ich zopar sanci smrdela golom. Palec hore, poctivy, neprofesorsky vykon. Ja som rad hlavne za Griezmanna a Albu, ktori sa zvyknu demonizovat obcas, ich vykony neboli dokonale, ale v rozhodujucich momentoch predviedli brilantnost hodnu majstrov sveta. Skvely zaver, vdaka za to.?
2021-02-04 13:51:07
Ako som nadšený, čo dokázali. Granada nie je špička, ale vieme s akými tímami vypadli ostatní. A priznám svoju malovernosť - v 87 min. sme prehrávali 2-0 a ja som prepol na iný kanál, hovoril som si, že to nič, stane sa, keď sa nepremieňajú šance. A ráno vidím na internete 3-5 a bol som šokovaný, neuveriteľné a mám náladu celý deň.
Inak ten Umtiti, prvý gól, stane sa, náhoda, že sa to tak odrazilo, neodkopol to, chcel futbalové riešenie. Ale ten druhý - to je celkom detinské a dedinské riešenie. Áno, rozbehnutého Soldáda už nemohol dobehnúť. Ale ako to, že Soldádo na pas beží a Umtiti ho nechá bežať a až potom sa otočí a beží za ním? To stoper nemôže urobiť, mal ho pri sebe a videl letieť loptu tak, ako aj Soldádo.
2021-02-04 15:57:25
Do našeho prvního gólu mě štval Griez, jeho mezihra a efektivita byla až komická. Rád se spletu, ale toto není hráč pro nás