Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-03-04 09:17:26
Skvelý celkový výkon tímu aj keď nepostúpime v LM tak to nevadí je vidieť veľký progres ktorý Koeman s celým realizačným tímom spravili
2021-03-04 09:20:14
Mingueza by si zaslouzil lepši hodnocení ,to co celý zápas předvadel ,bylo neuvěřotelné ,ubránil a získal spousty bylonu ,byl rychly ,vedel vzdy kdy vybehnout .Moc se mi vcera libil.Tu penaltu bych mu nevycital ,sli dva na jednoho a on ho dobihal a chybelo trosku vic stesti ,mozna zkusenosti a zabranil by i tomuto utoku
2021-03-04 09:20:41
Včera najlepši jednoznačne Pique ten hral super
2021-03-04 09:20:52
Mingueza ma menšie hodnotenie ako Messi kvôli penalte ? Nech sa na mna nikto nehnevá ale Messi bol včera dosť zlý
2021-03-04 09:26:25
za mna vsetci hraci hodnotenie 10 aj co striedali bojovali az do konca snazili sa paradny vykon este obrat proti psg a je to
2021-03-04 09:27:58
Kdo mě včera překvapil, byli Pique s Busim. Hráli, jak za svých nejlepších let. Dembélého gól byl úžasný a Pedriho zbožňuju i přes to, že nedává góly. Jeho hra je perfektní.
2021-03-04 09:32:14
za mna mingueza najlepsi z obrany dufam ze mu niekto spravi highlight z toho zapasu na youtube to ked si pozriete vsade bol prvy vsetky suboje vyhral neskutocne rychly na stopera. Ta penalta bola ucebnicova filmovacka aj ked je var. hrac nabehol do stojaceho minguezu a jebol sa o zem s tym ocampos u mna velmi klesol prezote tam prifilmoval este dve tri situacie a potom zahral rukou v 16tke ale jasne ze to sa neriesilo :D
2021-03-04 09:33:34
Mingueza. Skvělej. Škoda smolné penalty, ale ten byl důraznej, rychlej. Pecka. Celkově ty obránci dobře vystupovali, například před gólem na 2:0 lenglet. Kdy jsme schopni pak udržet tlak.
1. poločas mega tempo, trochu nám pk pochopitelně došlo, bylo vidět na nábězích, ale Seville došlo ještě víc. Griezman nevím, že hraje a pak tam pošle takovou laskominu na piqueho.
2021-03-04 09:39:05
Stegen měl mít 10, protože kdyby to nechytl tak jsme vypadli. :D
2021-03-04 10:01:54
to ze si zahra moriba a riki zostane na lavicke, napriek tomu, ze potrebujeme cez predlzenie podrzat loptu hlavne v predlzeni, kde to bolo nervozne..suhlas s minguezom, prekvapil ma. celkovo vyborne, az na to spominane predlzenie.
2021-03-04 10:10:34
Jako pomaličku se nám rýsuje nová dvojice na beku Mingueza a Aurajo oba dva rychlý a agresivní tohle jsme potřebovali nebojacny beky s agresivitou k tomu rychlý , něco jako dříve mascherano a Puyol...

Mingueza Byl neuvěřitelný čím dal více se mi líbí a čím dal více se zlepšuje skvělý progres.

Jinak cely trenérský štáb klobouk dolu, když vemu ze minuly rok v 50-60 minute jsme sotva behali a teď po příchodu Koemena.... neuvěřitelná změna v kondici !!!! Obrovský progress !!! Až tak špatný trenér to není
2021-03-04 10:22:58
Mingueza skvelý ohromne sebavedomý nato že vyšiel teraz z bečka vyborný takticky faul na prvú zltu penalta bola trochu smola ktovie ci by to niekto skusenejsi vyriešil lepšie ale jeho energia a tvrdost sa mi velmi páčia. Ohromne ma baví sledovať tento omladený tim ako bojuje cely zapas aky to rozdiel oproti rokom dozadu ked nastupila prestarnuta zostava bez kondičky.
2021-03-04 10:26:37
Za mne konečně zápas, kdy v případě, že Messi má na kopačkách smůlu, tak ostatní ukázali proč jsou v tomto týmu.
2021-03-04 10:31:31
Moriba zahral výborne. Vybojoval extrémne veľa lôpt, na to koľko má rokov má aj prehľad. Mám radosť z toho chlapca
2021-03-04 10:57:55
Všetci hrali dobre a týmovo, všetci mladý na jednotku, aj starí ,aj fyzicky
konečne všetci behali viac ako inokedy,a Mingeza parada.
2021-03-04 11:01:06
Všiml jsem si jen já že messi včera opravdu bránil?
2021-03-04 11:16:41
Messimu by som dal menej aj destovi. Leo vcera toho dost zazdil a dest na acunovi uplne zhorel.
2021-03-04 11:42:57
Pre mna bohuzial nevyrzny Dest bez sebavedomia, plus ma neskutovne iritoval v predlzeni Trincao svojim prostupom aj ponatim hry v predlzeni. Uzasny bol Busi
2021-03-04 12:40:53
Přidejte prosím video dne: Messiho reakce na piqueho gol :D
2021-03-04 13:43:19
za mna vsetci fajn okrem Desta,tomu to vobec neslo..k Messiho kritikom, on hra takto stale,ano, vcera mu dribling nevychadzal ako vo vacsine zapasov ale on hra takto stale a keby nehra, my uz sancu v lige nemame.mne sa naopak Trincao pacil, jeden nabeh zastaveny faulom, jeden vybornu dribling, viackrat vyborne pokryl loptu a potom pekne nahral.
2021-03-04 16:20:03
Lordgoat,neviem co si Ty za pripad,ci si naozaj fanda FCB,lebo mne to tak pripada, ze Ty by si bol schopny poslat prec Messiho, tak, ako aj niektori poslali prec aj Luisa,nehovorim uz o pilierovi obrany Piquem ale aj Albovi,len vsetko stare a skusene prec,len velmi malo sem uz chodim skrz takycto akoze fandov,ja som fandom mozno dlhsie ako Ty mas rokov,ale nikdy som si nedovolil znevazit tak ako Ty najlepsiho hraca planety ktoreho uznavaju ine osobnosti ako Ty a ked mas aspon trochu hanby, nemal by si tu prispievat svojimi sprostostami a ak ano, tak pis len vtedy, ked nebudes pod vplyvom omamnych latok ako su drogy, alebo chlast.Viem, vcera to neslo Messimu tak ako by chcel,ale urcite chcel pre muzstvo len to nalepsie, na rozdiel od Teba.
2021-03-04 16:26:19
Messi včera nehviezdil, aj keď teda nehral zas nejak výrazne zle. Akurát mi príde, že hral veľmi predvidatelne.
Ale ide ja o to, aby v zápase, keď to nejde Leovi, potiahli iní, a to sme videli.
Včera to nevyšlo asi jedine Destovi.
Dembele zas pekne trafil iba tu jednu strelu, inak by sme ho poriadne skritizovali.
Mali sme aj šťastie, Sevilla mala pár šancí na gól, napr. v 30. minúte chýbalo ich útočníkovi pár centimetrov, plus ta penalta.
2021-03-04 17:04:50
Ak som si dobre všimol, tak Messi začal viac behať, pomáhať a v útoku aj keď ho obrali stiahol na seba veľa obrancov a stálo ich námahu kým ho obrali... Vytvára šance a našiel ako hrat s mladými.... Parádny vykon,len tak ďalej!!!
2021-03-04 19:43:00
Busquets vcera slabsi vykon akurat bol dobry na lopte ale inak vsetky prihravky dozadu alebo na messiho kazdy zapas hlada len jeho uz by mohol viac sediet ako hrat v sobotu zahral urcite lepsie ako vcera mohli by dostavat viac casu puiq s moribom