Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-03-05 20:07:08
Otom puiqovi knihu napíšu ?
2021-03-05 20:44:47
No já si myslím že v systému 3-5-2 by si místo našel. Je potřeba vyzkoušet sestavu s DeJongem, Pedrim a Puigem....ale je pravda,že Ilaix je taky skvělý. Přeci Busi nemůže hrát všechny zápasy, ne?
2021-03-05 20:55:41
Dúfam, že zajtra nastúpi OD ZAČIATKU, nech si Pedri oddýchne. Mám ho veľmi rád a dúfam, že bude po jeho bpku hrať Moriba.
2021-03-05 21:13:33
Puig je lepsi ako Moriba,nie je lepsi ako Pedri,urobi toho na ihrisku viac ako Pjanic ,ale je menej dolezity pre muzstvo ako Busquest.Jednoznacne by mal dostavat viac sanci a napr.zajtra hrat zaklad.
2021-03-05 21:25:04
Puig je super klucina, srdcar o tom zadna. Jen ten fotbal kdyby mu sel lip.
2021-03-05 22:31:47
Všetci sú dobrí, preferujete niektorých....budúcnosť ukáže......nepochybujem, že ste fandovia Barci, len to nie je dobré rozdávať rozumy a vyslovovať ortieli.
2021-03-05 22:50:46
Skoda ho, strasne je sikovny. Uz vlani ked ho skusal Setien bol strasne super. A ma Barcelonske srdce, nadsenie, talent. Nerozumiem, nepochopim, preco mu Koeman neda viac casu. Pochopil by som, keby sa nedalo, ale on ho vyslovene ignoruje. Vsetka cest, ako to chalanisko znasa. Ale byt nim, uz by mi dochadzala trpezlivost. Moriba je fajn, ale Puig je tvorivejsi, kreativnejsi. Akurat je subtilnejsi, co pre Koemana absolutne nestaci. Ak aj o rok bude Koeman trener, uvital by som, aby Puig siel. Skoda zabit takeho hraca, ked ho niekto stupidne ignoruje. Tuto sezonu mohol doteraz kludne dostat o par stovak minut viac.
2021-03-05 22:56:35
Suhlas
2021-03-05 23:59:42
Z Pedriho bude dobry fudbalista, ale Puig nie o nic horsi. Len treba s nim vediet pracovat, a to asi Koeman nevie alebo nechce. Pimienta dobre povedal, ze ma BARCELONSKU DNA, a ma pravdu, lebo ho lepsie pozna ako Koeman.A co tyka hostovania, dobre ze neodisiel. Moj nazor.
2021-03-06 07:16:04
mam velky respekt pred Koemanovou pracou, lebo to co robi z muzstvom je skvele hlavne ked prihliadneme na to, ze nemal ziadne moznosti na prestupy, mal zranenia, niektori hraci hraju pod moznosti a obrancovia ani nehovorim ..., ale to co robi s Puigom sa mi fakt nepaci. tento hrac sa ukazal uz v minulej sezone a v tejto aj napriek tomu, ze nedostal vela moznosti takmer vzdy ked nastupil zlepsil nasu hru. nebol som z tych, ktori vyhadzovali na zaciatku sezony Koemana, pretoze Riqui nehral v zaklade, ale urcite si zasluzi vacsie miesto, ake u neho ma.
2021-03-06 10:22:59
No fakt je ten, že po objavení Moribu sa šance Puiga na ďalšie minuty znížili. Myslím si, že Puig je prehľadom a technikou výborne vybavený hráč. Musí však zapracovať na pozičnej hre a musí byť viac nebezpečný smerom dopredu, tam by mal využiť svoje technické prednosti. Rozohrávať dozadu a do strán, takých je dosť u nás. A nemôže behať po celom ihrisku, má svoje miesto, keď nastúpi.