Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-05-08 19:09:23
Škoda tohto zápasu, titul sa nám žiaľ vzdialil. Je tam už len malá šanca, ale stále tam je. Možné je všetko. Najviac by ma naštvalo ak by sme týmto výsledkom, darovali titul tomu je*nutému Realu. To by ma asi porazilo ?. O to viac nás môže mrzieť ten nešťastný zápas s Granadou. Ale zas povedzme si úprimne, kto si pred pár mesiacmi čo i len pomyslel, že budeme hrať o titul. No nič, treba stále veriť, nádej umiera posledná.
2021-05-08 19:10:52
Granada a dnešni zápas nam zobral titul na 70 %
2021-05-08 19:12:42
a tak sľubne to vyzeralo pred zápasom s granadou
2021-05-08 19:15:49
Nezlobte se na mě všichni tady se smějí puigovi že je komár a my tam potřebujeme HORU a je že asi horší než Moriba, a přitom Moriba ty zápasy poslední má fakt šílený nic, a mužete mi tady tvrdit, že je to FYZICKOU, protože mi potřebujeme fyzického playera tak ho tam dá. Pritom za ty zápasy co tam je spravil , to je jedno velké šílené hovno. Nemá momentálně na Ačko ani náhodou FYZICKA NEFYZICKA. Riki je od něj sice komár ale držení lopty, vyvážení, a kreativita je na jeho straně a to jsme potřebovali a ne NIC protože za celý zápas co jsem Moribu sledoval když ho tam poslal neudělal NIC jak dopředu tak dozadu prostě průměr, nula nula nic, vlastně měl jednu zblokovanou dorážku. Ať má talent jaký má tak prostě to zatím na A není ani zdaleka. Kdyby takhle rotoval Riki tak ja teď na tom o dost lépe. Ale holt někdo je tupec a paličák tak to tak je. :). To už u něj z nám z Vale kde poslal do hajzlu pár hráčů :).
2021-05-08 19:18:16
Najlepšie: urputná snaha obrancov vyhnúť sa chybám v defenzíve, ter Stegenove dôležité zákroky a neprehraný zápas (lebo Atlético sa dnes takticky pripravilo lepšie ako Barcelona) Najhoršie: prvok taktického prekvapenia (nevšedné riešenie, ktorým sa tréner stane nesmrteľným), totálne vypojený Dest, chýbajúci nečakaný hrdina, ktorý by gólom potiahol tím (Moriba, Araujo a Dembélé boli veľmi blízko!)
Marian Premium
2021-05-08 19:25:17
Je Koeman mňaozaj tréner na správnom mieste?
Moriba určite nebolo dobré striedanie...
Zajtra Real Sevilla remíza by bola fajn?
2021-05-08 19:25:30
Ak si dobre pamatam, tak vsetky vyhry na velkymi timami Koemanovi vybavil Dembele. Raz Juve a 2x Sevilla. Inak sme neuhrali nic.
2021-05-08 19:26:11
Najlepšie: Araujo sa dostáva späť do formy.
Najhoršie: okrem Messiho absolútne nikto nebol schopný niečo vytvoriť smerom dopredu.
2021-05-08 19:26:52
Tak trochu asi teda titul ani nezasluzime ked sme nedokazali vyhrat ani jedno el clasico a ani jeden zapas proti atleticu samozrejme sanca tam je a dufam ze titul skonci u nas .. btw pisal som to uz pocas zapasu ze neymar predlzil do 25 takze by ma zaujimalo co to znamena pre nas ohladom Messiho
2021-05-08 19:34:42
Ešte by som nehádzal flintu do žita, Real kľudne môže zajtra zakopnúť
2021-05-08 19:48:47
Vyhrať LaLigu s dorastencami sa nedá, alebo aspoň je to extrémne ťažké. Krásne to bolo vidieť, keď sa zranil Busquets: celý stred poľa bol ihneď Madridčanov.
Barcelona je silne veriaci tím! Všetci čakajú na Messi áša.
2021-05-08 19:49:14
Prvý polčas z našej strany nebol dobrý, Atlético bolo lepšie. Druhý polčas bol iný, boli sme lepší. Pomohlo striedanie, Araujo hral výborne. Moriba ešte na to nemá, aby hral toľko minút. Mnohí tu spomínajú Puiga, že je ľahučký, nemá takú fyzičku ako Moriba. Minulý rok si pamätám, že Puig proti Atlétom hral a bol najlepší hráč, len si spomeňte. Teraz je však situácia iná, nemá odohrané minúty, chýba zápasová prax, vďaka rotácii, vlastne nerotácii Koumana tam nemal ani koho iného dať...
2021-05-08 19:57:40
hovno dobre striedania.
Araujo - OK, vyborny vykon
miesto Busquetsa nastupil 18 rocny Moriba, neskuseny hrac, ktory tam bol len do poctu - v barcelone ...
Dembele - mal ist ovela skor. kludne v 50 minute. druhy polcas bol presne ako prvy. takmer sme neboli pred branou atletica. boli to len boje v strede pola az kym nenastupil Dembele
Riqui Puig - hrac, ktory vie vyrazne ozivit utok ostal na lavicke
do konca zapasu, ktory sme potrebovali vyhrat sme hrali s piatimi obrancami
univerzal -
2021-05-08 20:09:21
v týchto zápasoch s ťažkými súpermi sa ukazuje, ako veľmi nám chýbajú hráči v strednom veku (24/25-30 rokov). V tom veku tam máme snáď len Marca a Lengleta, ktorý síce hráva pravidelne, ale všetci vieme, akú má za sebou sezónu. Je síce pekné, že dávame šancu pomerne veľkému počtu mladých hráčov, ale v takýchto zápasoch často rozhodujú skúsenosti a dnes to bolo vidieť najmä v zálohe, ktorá po odchode Busquetsa nefungovala vôbec. Na tom by bolo treba v lete popracovať, aby v tíme nastála určitá rovnováha medzi mladíkmi, hráčmi strednej generácie a skúsenými hráčmi.