Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-05-22 21:08:46
Bez charakteru bez chrbtovej kosti.To je všetko. Mám zmluvu ??.
2021-05-22 21:41:58
Aspoň že už je koniec sezóny, ako povedal pán tréner všetko sa nedá urobiť za jednu sezónu takže urobiť v lete ďalšie veľké zmeny a na ďalšiu sezónu sa pobiť už aj o ligu do posledných minút. Na LM to asi ešte nebude stačiť
2021-05-22 21:54:53
Nezlob te se na mě, ale po tomhle zápase Koeman adios a to není jen po tomhle zápase. Chvalte se tu za pár zápasu co za něco stáli nebo že se něco povedlo a nebo že jak se tady říka zapracoval na mladících, ale v kontextu celé sezony to byla katastrofa :). První půl rok totálka, pak přišla celkem dobrá serie, Messi ožil. Aby nasledně konec sezony došla další katastrofa. Tým bez duše a snahy. A jestli takhle má vypadat další sezona pod jeho rukama ne děkuj, protože tým pod jeho rukou když o něco šlo uplně selhal a hráči selhali. Ale jo budu si to omlouvat tím že je tu jen rok a jsme v jaký pozici , nebo že neměl posily(ikdyž měl, měl i předsezonní přípravu).. A je mi uplně jedno čeho se vzdal nebo čím si tu prošel. Byli tu i jiný kteří si procházeli mnohem horším a bylo s nimi zameteno. Atleti zcela zaslouženě kdyby trochu neztratily dech tak už je jasno mnohem dřív a ta sezona v kontextu by byla ještě větší sranec :). Ten tým potřebuje čistku totální čistku :). Protože tenhle závěr sezony to bylo něco nechutnýho :).
2021-05-22 22:16:03
Preco veľa z vás píše že aspoň je koniec sezóny veď prachy niesu veľké posily neprídu tak čo sa zmení? či chceme či nie ešte jedna sezóna taká bude žiaľ
2021-05-23 06:52:37
Koemanovi pořád věřím, ale prosím už se v...ser na tu hru se třemi stopery!! Párkrát za sezónu možná, ale jinak tento styl do Barcelony nepatří :-/
2021-05-23 07:45:08
Sú novinári, ale aj fanúškovia, ktorí nemajú inú víziu, iba Koemanovu hlavu. Novinarov chápem, potrebujú senzácie. Žijú z toho. Už je to unavujúce. Je to nápor na jeho psychiku. Takto sa ťažko pracuje. O kádry, amý prebral, ani nehovorím. Držím mu palce, nech to všetko vydrží a v ďalšom ročníku aby týmto všetkým neprajníkom dokázal, že je človekom na dprávnom mieste.
2021-05-23 12:01:30
To s tym Depayom je fakt pravda? ze pride? na fb sa nieco objavilo...tejto stranky... :D