Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-07-30 14:55:21
Škoda, že jinde není takovej ten koeficient domácího hráče. Každý angličan jde za 25 mil a víc, protože je započítáný. Braithwaite být takový, tak jde za 30 mil, takto jsme rádi za 15 a mezitím v PL si kupujou kdekoho za vyšší částky, i když ne tak kvalitní.
2021-07-30 14:57:31
Nechápu, kde se berou ty spekulace kolem Romera. I kdyby odešel Umtiti s Legletem, tak podle mě by nebyl potřeba. Možná až odejde jednou Piqué a ukáže se třeba, že Mingueza nemá na áčka Barcy (Arauchovi s Garciou věřím), tak pak klidě koupit stopera. Jinak Minuguezovi držím palce. S tím Griezmanne? A Barcu musí zajímat, jaký Griezmann preferuje klub? Když se Barca rozhodně ho prodat třeba do City, tak on na to nemůže říct ani popel ne? By mě zajímalo, jak to má teď Griezmann v hlavě uspořádané. Třeba díky tomu, že bude v týmu Depay s Aguerem a on by nastupoval ve třiceti z lávky s tím svým platem by mu ani nevadilo. Dneska je to docela trend brát ve fotbale pěkný - nádherný prachy i přes to, že hráč pravidelně ani nehraje.
2021-07-30 18:37:48
Já už to řešit nebudu každý si tu pojede svoje. ;). Uplně zbytečný. Protože do tich keců o Griezovi je krásně vidět a citít jak se hodnotí podle sympatii, akorát je to zaobalený do věcných řečí o taktice jak neděla to a tamto je jedno co člověk řekne je uplně jedno co tady první sezonu hrál.. Collado, Demir je vlhký sen, Demir na to nemá momentálně, takže nevím proč je tu zmíněný, talent určitě ano, pohyb skvělý, ale má čas, navíc se pohybuje na místech kde je tady uplný přetlak připomíná mi dost Depaye taky si dost často seběhne do středu a rozjíždí akce či vystřelí ;). Dembele pokud nepodepíš už si nezahraje nevěřím že bude hrát když budou vědět že příští sezonu půjde zadara. Lidi chtějí po odchodu Grieze 9 protože tady bude jediná 9tka a to 33 letý kun co prostě tu formu nemá. Poslední 30+- zápasů je to nejhorší Kun jakýho jsem kdy viděl. Ten jeho pohyb laxnost je šílenost. A to ho mám mnohem radši jak Grieze. Už dřív jsem ho tady chtěl. ALe nevěřím že on má na to momentálně hrát základ, proto lidi chtějí 9tku ještě jednu. Depay není hrot.